Stil & Dizayn

Stil & Dizayn

Modada Dizayn kültürel ve sosyal etkenlerle şekillenen giyim ve aksesuarlara adanmış uygulamalı bir sanattır.

Biz UncTeks olarak günümüz modasının dinamizminin promosyon tekstili alanında uyulanmasının zamanının geldiğini düşünüyoruz. Üretilen tüm ürünlerimizin kendi alanlarında özel ve etkili bir yer edinmek üzere tasarlanmaktadır. Bununla birlikte sizler de kreasyonlarınızın yaratılmasında bizzat yer alma imkanı buluyorsunuz.

Kumaş & Renkler

Malzememiz için doğru kumaşı seçmenin püf noktası logonuzun renklerine uygun renk ve kumaş seçimidir.

Türk Tekstili dünyasının sınırsız seçenekleri ve tabii kumaş dokusuna uyumlu sonsuz renk alternatiflerine sahip Pantone renk skalasıyla dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz.

Kumaş & Renkler
CAD Stil ve Kesim

CAD Stil ve Kesim

Özel dizaynınız bir kere yaratıldığında, tüm veri bilgisayar ortamında kalıp yaratmaya olanak veren CAD-Sistemine girilir. Bu bize hızlı ve şekilde numune üretmeye olanak verir. Siparişinizi onayladığınızda, plotter kesim departmanında çizimleri oluşturur. Burada yarı-otomatik makinalarımız dizaynınızı dikime hazır hale getirir.

Baskı ve Uygulamalar

Emprime Baskı, Sıcak Transfer Baskı, Ofset Sıcak Transfer Baskı, Sublimasyon Baskı, Dijital Baskı,Metaş ve Tai Transfer Baskı…Logolarınız için kullanabilecek çözümlerden bazılarıdır. Tüm bu işlemler son teknoloji makinalarla yapılmaktadır. (Emprime Baskı için MHM makinaları vb.) bununla birlikte kullandığımız tüm boyalar EcoTex sertifikalıdır.

Baskı ve Uygulamalar
Nakış

Nakış

Yüksek teknoloji ürünü makinalarla yapılan nakışlar logonuza mükemmel görünümü vermektedir. Biz UncTeks’te sınıfının en gelişmiş makinalarını kullanırız.

Etiketleme

Sizlere projenize dahil olan herhangi bir logoyu veya detayı istekleriniz doğrultusunda özelleştirme imkanını sunuyoruz.

Etiketleme
Dikim

Dikim

Tam otomatik makineler ve ekibimizin hassasiyeti tasarımlarınızı sıfır hata ile gerçeğe dönüştürür.

Kalite Kontrolü

En iyi kaliteyi sunmadaki son aşamamız kalite kontrol sürecimizdir. Siparişleriniz adresinize gönderilmeden önce uzmanlarımız tarafından dikkatli bir kalite kontrol sürecinden geçirilir.

Kalite Kontrolü
Paketleme

Paketleme

Bu Aşama da ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilebilir. Logonuz veya istediğiniz herhangi diğer bir bilgi kutuların üzerinde yer alabilir.