Şapka

← Geri

ÖZEL İMALAT ŞAPKA ÜRÜNLERİ

Belli zaman dilimlerinde kıyafetin tamamlayıcısı bazı durumlarda da ısınmak için ön plana çıkan bir aksesuardır şapka. Özellikle baskılı ürün olarak kullanan kişiler hem kurumu belirtmek hem de ısınma ihtiyacına destek olarak bu ürünü kullanır. Birden çok şapka modeli vardır. Uncteks markası kullanıcıları için sıcak tutacak şekilde en iyi şapka ürünlerini sunar. Ürünleri içerisinde farklı ipler ile meydana gelmiş farklı şapka türleri bulunur. Üzerinde kurumun amblemi veya logosu yer alan şapkalar haricinde baskısı bulunmayan şapkalar da olabilir. Özellikle birçok kurum veya oluşum tasarım ve amblemlerine uygun şekilde şapka tasarımları isteyebilir. Kurum üyesi aynı zamanda öğrencisi olduğunu gösteren şapkalarla birlikte baskılı olmayan kişinin özel olarak alabileceği stok ürünler de yer alır.

Şapka modelleri

Birçok şapka modeli vardır. Bu modeller kullanıcının zevkine göre ve kurumun ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir. Tasarım, renk ve şapkanın yapıldığı kumaş da isteğe göre şekillenebilir. İş şapkası da istekler arasında olabilir. İş şapkaları sağlam kumaşa sahip ve şirketin renkleri hâkim şapka türleri arasında yerini alır. Daha soğuk havalar için ise avcı şapkaları tercih edilebilir. Baskılı şapkalar da tercih edilen şapkalar arasında yerini alır. Kurumun, markanın veya oluşumun en iyi şekilde temsil edilmesi için bazen şapkalara ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda baskılı şapkalar tercih arasında yerini alabilir. Herhangi bir spor kuruluşunu destekleyen kişinin desteğini en iyi şekilde göstermesinde etkili olan unsurlardan biri de şapkalar olabilir. Özellikle taraftar şapkası olarak adlandırılan bu ürünler spor ile ilgilenen ve destekleyen kişiler için iyi bir alternatif olabilir.

Spor yaparken hangi şapkalar kullanılabilir?

Spor yaparken rahat hareket etmek oldukça önemlidir. Bu nedenle ürün seçimlerinde dikkat edilmesi gerekenler arasında rahat ve konforu yüksek ürünleri tercih etmek gereklidir. Kapalı alanda şapkaya çok ihtiyaç duyulmazken dışarıda ihtiyaç artabilir. Kış aylarında şapka kullanımı gerçekleştirilecekse kullanıcılar fileli şapka gibi daha hava alan şapkaları tercih etmelidir. Özellikle güneşten korunmak için siperli şapkalar tercihler arasında yerini alabilir. Yaz aylarında bu tür şapkalar tercih edilirken kış aylarında da soğuktan korunmak için polar şapkalar düşünülebilir. Bazı tercihlere göre avcı şapkaları da seçenek arasında yerini alabilir. Bazı spora gönül veren kişiler şapka kullanırken de taraftar şapkası olarak kullanmak isteyebilir. Spor yaparken bu tür şapkalarda belli ölçüde kullanılabilir.

Okul formaları gibi bazı kurumlar için ürünler oluşturabileceği gibi eşofman altı veya eşofman üstü gibi daha spor ortamlara uygun şekilde ürünlerin üretimini de gerçekleştirir. Kişinin zevk ve tercihleri doğrultusunda özel tasarımürünler özenle hazırlanarak kullanıcısının farkını ortaya koyar. Uncteks bünyesinde tişört, eşofman takımları, ceketler hatta iş elbiselerinin dahi üretimini gerçekleştirir. Bu geniş yelpazesi neticesinde kullanıcılar farklı kategorilerden taleplerine göre en uygun seçimi yapabilir. Özel kumaşların yer aldığı ürünler de softshell kumaş tarzı da bulunur. Softshell iş elbisesi imalatı da markanın hizmetleri arasında varlığını sürdürür. Marka kullanıcısının seçimlerini özenli bir imalat süreci ile karşılar. Kimi zaman iş elbiselerinde özel imalat hizmetini uygularken logosuz formalar gibi seçimlerde de faaliyetlerini devam ettirir.

Özel Üretim Ürünler Nasıl Olur?

Özel üretim kullanıcının markadan talebine göre şekillenir. Okullarda özel üretim ürünler istenebilir. Farklı beden ölçülerine göre şekillenen ürünlerin olabileceği gibi çeşitlenen tasarımlarda da ürünler görmek mümkündür. Logolu kıyafetler de aynı şekilde özel üretim konseptinde değerlendirilebilir. Bazen kullanıcılar kendi zevk görüşlerinin de içeriğinde bulunduğu özel ürünleri giymek isteyebilir. Uncteks bu tür istekleri karşılayacak şekilde ürün üretimi gerçekleştirir. Özel üretim kategorisi tam olarak bu ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenir. İsteğe göre istenilen logonun ürüne yerleştirilmesiyle mümkün olabileceği gibi logolu bir ürün logosuz şekilde de üretimi gerçekleştirilebilir. Uncteks iş elbiselerinde de renk ve kumaş seçimine göre özel üretim hizmetine dâhil olacak şekilde ürünleri kullanıcısıyla buluşturabilir. Marka kullanıcının en iyi deneyimi yaşaması için özenli ve kaliteli bir biçimde üretim süreci gerçekleştirir. Uncteks markası farklı kategorilerdeki ürünlere yönelik özel üretim hizmetini kullanıcıları için kolaylıklar verebilir.