Toptan Okul Eşofman Takımları

← Geri

Toptan Okul Eşofman Takımları

RENKLER

BEDENLER

S M L
XL XXL

Ürün Bilgisi

Erkekler İçin Eşofman Altı Modelleri

Erkekler için eşofman takımları spor yaparken oldukça rahat ve kullanışlıdır. Bu sayede eşofman takımı erkekler tarafından çok tercih edilen bir giyim türüdür. Genelde erkek eşofman takımlarının altı rahat ve esnek olduğu için gündelik hayatta oldukça fazla kullanılır. Erkek eşofman altlarının birçok modeli bulunuyor. Bu modellerin yanında birçok renkleri de bulunuyor. Günün her koşuluna uygun erkek eşofman takımı modeli bulmak oldukça kolay. Eşofman takımı rahatlığı ve esnekliği sayesinde tercih sebebi haline geliyor. Genellike şu eşofman altları tercih ediliyor;

Toptan Eşofman Takımı Modelleri

Jogger: Dar paça ve beli lastikli olan jogger eşofman altları genellikle hafif ve esnek kumaşlardan yapılmıştır. Genellikle spor salonunda veya koşu yaparken tercih edilirler.

Sweatpant: Genellikle pamuklu kumaştan yapılmış, gevşek kesimli ve geniş paçalı eşofman altlarıdır. Rahatlığı ve dayanıklılığı ile bilinirler ve evde veya dışarıda giyilebilirler.

Track Pant: Sıkı kesimli ve dar paçalı, esnek kumaştan yapılmış bir eşofman altıdır. Genellikle spor salonunda veya yürüyüş yaparken giyilir.

Bu tarz eşofmanlar her ne kadar adları değişsede kullanım açısından çoğu aynıdır. Çoğu aynı olmasına karşın farklı kombinlerle gayet şık ve rahat olabilirsiniz. Zamansız moda uygun olan eşofman imalatı günün her saatinde ve yılın her mevsiminde gönül rahatlığı ile giyebileceğiniz modellerdir. Eşofman altları uzun botların üstüne, blazer ceketlerin altına kombinleyebilirsiniz.

Okul Eşofman Takımı İmalatı

Sadece günlük hayatta değil okul hayatınızın belli dönemlerinde veya derslerinde okul eşofman takımı veya okul eşofman altları kullanabilirsiniz. Okul eşofman takımları üretimi genellikle okulunuzun amblemini içeren eşofman takımlarına denir.

Kısacası eşofman takımları ve altları oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Eşofman takımı imalatı ve erkek eşofman altlarını UNCTEKS’ten ulaşabilirsiniz.