PES Likralı Pantolon

%80 PES, %20 Likra

Kaliteli ve dayanıklı bir kumaş türü olan polyester, ütü istemeyen kullanışlı bir üründür. Sık dokulu polyester kumaş, esnektir ve her forma kolayca girebilir. Kumaş; eşofman, pantolon, tayt gibi çok sayıda tekstil ürününde kullanılır. Parlak yüzeye sahip olan polyester, kullanıldığı kıyafetlerde şık bir görüntü oluşturur.

Nefes Alabilen Kumaş

Nefes alabilen kumaş, kendine has dokusu ve esnek yapısı sayesinde kişilere konforlu bir kullanım imkânı tanır. Esnek yapısı sayesinde rahat hareket olanağı sunan kumaş, tişört ve pantolon gibi pek çok giysinin tasarımında sıklıkla tercih edilir. Hava alabilen kumaş, yaz aylarında vücudun terlemesinin büyük ölçüde önüne geçer.

Baskısız PES Likralı Pantolon

Baskısız PES likralı pantolon, Uncteks aracılığıyla şık tasarımlara sahip olarak kullanıma sunuluyor. Hem günlük yaşamda hem de özel alanlarda tercih edilebilecek bu pantolonlar, kullanıcılarına mükemmel bir rahatlık sunarken estetik bir duruşu da beraberinde getiriyor. Toptan baskısız stok seçeneklerin arasında yer alan bu ürünler, toptan satın alım avantajlarıyla da dikkat çekiyor. 

Baskısız PES Likralı Pantolon Özellikleri 

PES likralı pantolonlar, %80 polyester (PES) ve %20 likra içeriğine sahiptir. Polyester, dayanıklılığı ve kolay bakımıyla bilinir. Ütü gerektirmeyen bu kumaş, kullanıcılara pratik bir deneyim sunar. Ayrıca sık dokulu yapısıyla esneklik kazanır ve her forma kolay uyum sağlar. Kullanıldığı kıyafetlerle şık bir parlaklığa sahip olan polyester, özellikle eşofman, pantolon ve tayt gibi tekstil ürünlerinde tercih edilir. Uncteks tarafından sunulan toptan baskısız stok ürünlerinde polyesterin kullanıldığı daha farklı seçeneklere de göz atabilirsiniz. Toptan lise kıyafetleri gibi seçenekler bu bağlamda değerlendirmeye alınabilir. 

Yaz aylarında bile terlemeyi minimuma indiren nefes alabilen yapısıyla PES likralı pantolonlar, her mevsim rahatlıkla giyilebilir. Tişört ve pantolon gibi giysilerde sıklıkla kullanılan bu kumaş, esnek yapısı sayesinde kullanıcılara rahat hareket olanağı da sağlar. 

Baskısız PES Likralı Pantolon Fiyatları

Uncteks, kalitesiyle bilinen PES likralı pantolonları, baskısız olarak kullanıcılara sunar. Özellikle toplu satın alımlarda avantajlı fiyat seçenekleriyle bu ürünler büyük dikkat çeker. Toptan okul pantolonu seçeneklerinde de kullanıcıların bu avantajı elde etmesi mümkündür. Bu bağlamda toptan baskısız stok ürünler hızlı ve ekonomik çözümleri sunar. Özellikle kurumsal ihtiyaçlara yönelik olarak toptan alımlarda avantajlı fiyatlar elde etmek mümkün olabilir. 

Uncteks, baskısız stok avantajlarıyla kurumsal ihtiyaçlara hızlı yanıtlar veriyor. Toptan okul sweat gibi ürünlerde kullanıcıların avantajlardan faydalanması mümkün oluyor. Kalite ve ekonomik fiyatı bir araya getiren Uncteks, PES likralı pantolonlarda da bu fırsatlar elde etmek mümkün olabilir. Sizler de sunulan ürünleri inceleyerek avantajlardan yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı ekonomik şekilde karşılayabilirsiniz.