Toptan İş Tulumları

← Geri

İş Tulumu Modelleri

Bahçıvan Tulum

IT-1201

Tamirci Tulumu

IT-1202

Yanmaz Tulum

IT-1203

Toptan İş Tulumları

İş hayatında kullanılmak üzere üretilen giysiler normal giysilere göre daha farklı özelliklere sahip olur. Öncelikle iş hayatında kullanılan giysi tüm gün vücutta kaldığı için kaliteli malzemeden üretilmelidir. Tek alt, tek üst veya takım olarak üretilmesinin dışında dış etkenlere karşı direnç gösterecek biçimde tulum olarak da üretilmektedir. Ayrıca meslek özellikleri ve kullanım şekline göre farklı modelleri bulunmaktadır. Kişiler kendi zevklerine göre model seçimi yapabilir.

Özellikle çalışmalarını tempolu bir şekilde gerçekleştiren sektörlerde rahatlık amacıyla iş tulumları tercih edilir. Tercih edilmesinin bir diğer nedeni soğuk hava şartlarında sıcak tutma özelliğidir. Üretiminde pamuk, keten, polyester, sentetik gibi kumaşlar kullanılır. Son derece pratik bir şekilde giyilen iş tulumları, kullanıldığı sağlam tekstil materyalleri ile müşteri memnuniyeti odaklıdır. Mesleki amaçla üretilen iş tulumları sağlık sektörü, arıcılık, askeriye, inşaat ve mühendislik sektörlerinde kullanılır.

Uncteks Markası ile Kaliteli Dokuya Sahip İş Tulumları

Uncteks markası ile farklı alanlar için uygun iş tulumlarına ulaşmanız mümkün. Renk, uzunluk, şekil gibi özellikler bakımından farklılık gösteren iş tulumları müşteriler için birçok seçenek imkanı sunar. Uzun süre kullanılacak olan iş tulumları Uncteks markası tarafından özenle seçilir. Özenle koruma ve güvenlik amaçlı kullanılan iş tulumları kir tutmama özelliği ile dikkat çeker.

Bununla beraber zor şartlar göz önünde bulundurularak rahat kesim modeli uygulanır. Bu sayede hareket özgürlüğü kısıtlanmamış olur. Yaz aylarındaki sıcaklık göz önünde bulundurularak hava geçiren kumaşlar kumaşlar tercih edilir. Bununla beraber kışlık olarak üretilen modellerde de soğuk hava şartları göz önünde bulundurulur. Son derece konforlu kullanım sağlayan iş tulumlarına Uncteks markası ile ulaşabilirsiniz.