Toptan Lise Kıyafetleri

← Geri

Lise Kıyafet Modelleri

Kolej Ceketi

T-Shirt

Sleeve Shirt

Polo T-Shirt

Uzun Kollu Polo

Sweatshirt

Hoodie

Fermuarlı Kapşonlu Sweat

Antrenman Şortu

Cepli Şort

Likralı İki İplik Koşu Şortu

Dalgıç Tek Alt

Likralı İki İplik Tek Alt

Üç İplik Tek Alt

Dalgıç Eşofman Takımı

Pamuklu Eşofman Takımı

Toptan Lise Kıyafetleri

Lise Kıyafetleri

Uncteks, anaokulundan başlayarak liseye kadar süreçte tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde üretim yapmaktadır. Okula yeni başlayan çocukların olduğu gibi lisede okuyan çocukların da her yılın başında belirli ihtiyaçları olmaktadır. Bu ihtiyaçların boyutu kişilere göre farklılık gösterebilir. Uncteks, hem çocukların sağlığını hem de ebeveynlerin bütçesini düşünerek polo yaka tişörtten kolej ceketine, sweatshirtten eşofman takımına bir çok ürünü kaliteli ve uygun fiyata üretmektedir. Okul kıyafeti çocuğun üzerinde uzun süre kalacağı için alınacak olan kıyafette ilk aranacak niteliğin kaliteli olması olmalıdır. Bu konuda Uncteks, çocuğunuzu sizden daha çok düşünür ve cildin nefes almasını sağlayan ürünler üretir. Dileyenler okulun belirlemiş olduğu renklere uygun ürünler seçip alışverişini tamamlayabilir.

Lise okul kıyafetleri

Okul kıyafetlerinin sağlığı koruyacak kalitede olmasının yanı sıra okulun kurumsal kimliğine uygun olması gerekmektedir. Aileler için önemli kriterler ise uygun fiyatlı olması, kolay yıkanabilmesi ve renginin solmaması dır. Uncteks markası da kalite, tasarım ve sınırsız çeşitlilikle hizmette sınır tanımıyor. Dayanıklı ve esnek kumaşlarla üretimi yapılan ürünler sade ve şık görünümüyle herkesin zevkine hitap ediyor. Uncteks’in kalite ve estetikte sınır tanımayan, modern ve rahat ürünleri gün boyu özgürce hareket edilmesini sağlar. Her gün uzun saatler kullanılacak olan okul kıyafetleri her dolapta ikişer tane olmalıdır. Çünkü yırtılma gibi ani oluşabilecek durumlara karşı yedekli olmasında fayda vardır.

Lise okul kıyafetleri modelleri

Çocukların heyecanlı bir süreç olan okul hazırlığı, tüm eksikler düşünülerek yapılmaktadır. Uncteks markası bünyesinde lise okul kıyafeti kategorisinde yer alan kolej ceketi, tişört, sleeve shirt, polo tişört, uzun kollu polo, sweatshirt, hoodie, fermuarlı kapşonlu sweat, antrenman şortu, cepli şort, likralı iki ipli koşu şortu, dalgıç tek alt, likralı iki iplik tek alt, üç iplik tek alt, dalgıç eşofman takımı, pamuklu eşofman takımı modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Uncteks ile lise kıyafetleri

Okul ihtiyaç listelerinin olmazsa olmazı parçaları olan okul kıyafetlerine Uncteks mağazasından ulaşabilirsiniz. Sizler de çocuklarınızın okul heyecanını yeni okul kıyafeti ile katlayabilir, uygun beden ve modelleri Uncteks sayfasından güvenle sipariş verebilirsiniz.