Lise Sweatshirt

← Geri

Lise Sweatshirt

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

UncTeks-Lise Sweatshirt

Günlük hayatınızda stil sahibi görünmek aynı zamanda konforlu hissetmek için tercih edebileceğiniz ürünlerden birisi sweatshirtlerdir. Son zamanlarda öğrencilerin spor aktivitelerinde rahat hareket etmelerini sağlamak ve soğuk havalarda ceketsiz de üşümemeleri için liselerde kullanılacak sweatshirtler ön plana çıkmaktadır. UncTeks tarafından dilediğiniz renkte tasarlanabilecek sweatshirtlerle okulunuzun renk tonlarını her yerde fark edilebilir hale getirebilirsiniz.

Sweatshirtlerde dikkat edilecek başlıca unsur kumaşın yapısıdır. Terleten, çabuk kırışan, iz yapan kumaş yapısına sahip sweatshirtler öğrenciler için kullanışlı olmayacaktır.

Lise yaş aralığındaki gençlerin kolay terleyebilir bir vücut yapısında oldukları göz önüne alınarak tasarlanan UncTeks okul sweatshirtleri ile öğrenciler terlemelerinden gözükmesinden meydana gelebilecek özgüvensizliğe maruz kalmazlar.

Ayrıca sweatshirtler oldukça kullanışlı ve rahat olmasından dolayı okul dışında da öğrenciler tarafından kullanılan ürünlerdir. XS, M, L, XL ve 7 XL’ye kadar üretimi gerçekleştirilebilen lise swearthirtlerinde istenilen okul logosu veya yazılar eklenebilir. UncTeks geniş beden aralığında özel üretim imkanı sunduğu için her alanda sıkça tercih edilmektedir.

Lise Sweatshirt Özellikleri

Sweatshirtler rahat hareket alanı sağlayan ve çok çeşitli kumaşlar kullanılarak üretilen uzun kollu kıyafetlerdir. Aynı zamanda zamansız ve popülerliğini yitirmeyen, erkekler ve kadınlar için gardıropların gözde parçalardan biridir. Her yaş kesimine hitap eden bir ürün olmasının yanı sıra özellikle gençler arasında sıkça tercih edilir. UncTeks tarafından özel üretilen lise sweatshirtlerin özellikleri sahip oldukları genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Rahat kumaş yapısına sahiptir.

  • Geniş beden seçeneği sunar.

  • Renk konusunda sizi sınırlamaz.

  • Her mevsime uygun ince ve kalın sweatshirt modelleri bulunur.

  • Polarlı, peluş, pamuklu gibi farklı materyallerden üretilebilir.

  • Dik yaka, bisiklet yaka gibi özelliklerde üretilebilir.

  • Cepli, cepsiz, kapüşonlu vb. istediğiniz modelde üretilebilir.