Toptan Aşçı Kıyafeti

← Geri

Aşçı Kıyafet Modelleri

Aşçı Ceketleri

IA-1201

Aşçı Önlükleri

IA-1202

Aşçı Bandana

IA-1203

Aşçı Şapkası

IA-1204

Aşçı Kepleri

IA-1205

Aşçı Pantolonu

IA-1206

Toptan Aşçı Kıyafeti

Şef Aşçı Kıyafetleri

Temizliğin sembolü aşçılarımız için, sağlığı ön plana koyarak üretilen kumaşlarımız ile konforlu çalışma alanları var etmek için çalışıyoruz. Hem kadın aşçı, hem erkek aşçı kıyafetlerinde kullanışlı tasarım ve kumaş seçimini göz önünde bulundurarak en uygun üretimi gerçekleştiriyoruz. Kaliteyi uygun fiyatlarla sizlere sunmak için çalışıyoruz. Kurumsal firmaların ihtiyaçlarına özel konforlu ve kullanışlı aşçı kıyafetleri tasarlıyoruz. Kişiye özel ihtiyaçlarınız ve istekleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal firmanıza veya kendiniz için, hayalinizde oluşturduğunuz kombini sizler için tasarlayarak, Uncteks markası bünyesinde kaliteli hizmet ve ürün ilkemiz ile size özel aşçı önlüğü, aşçı şapkası, aşçı bandanası,aşçı fuları, aşçı kepi, aşçı pantolonu ile kombininizi tamamlayarak bütünlük oluşturmanızı sağlayabiliriz. Kaliteli ekipman kaliteli iş ilkesini edinmiş firmalar için üst kalite hizmet sunuyoruz. Kaliteli aşçı kıyafetlerini uygun fiyatlara bulabileceğiniz adres Uncteks. Çeşitli modellerde, farklı nakışlarla hazırlanan özel tasarım aşçı kıyafetleri, modern aşçı kıyafetleri, şef aşçı kıyafetleri ile üretim ve tedariğin her aşamasında isteklerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz.

Modern Aşçı Kıyafetleri

Günümüz şartlarını yakalayarak modern aşçı kıyafetleri üretirken tasarım ve kumaşı modern tarzlarda seçmekte uzmanız. Kaliteli baskı, nakış yazılı logo tasarımları ile özenle hazırlanan aşçı ceketleri, aşçı kıyafetleri işyerinizde konforla çalışmanız için özenle hazırlanıyor.

İsme Özel Aşçı Kıyafetleri

Aşçı chef kıyafetlerinizi kendinize özel kılmak isterseniz isme özel chef aşçı kıyafeti yaptırmak çok kolay.

Şef aşçı ceketinde özel olarak hazırlanan nakışlı isim, baskılı isim yazdırma işlemine kıyasla hem daha sağlıklı hem de uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Nakış renkleri yıkamaya dayanıklı, darbe almadığı sürece nakış işlemesi bozulmaz şekilde üretilmektedir.. Aşçı kıyafetinizin kime ait olduğu belli olmaktadır. Görsel olarak iyi bir izlenim bırakmanın yanında müşterilerinizin aklında sadece yemeklerinizle değil, yüzünüz, duruşunuz ve isminizle yer edinirsiniz.