Toptan Baskılı Taraftar Şapkası

← Geri

Toptan Baskılı Taraftar Şapkası

BEDENLER

S/M L/XL

Ürün Bilgisi

Taraftar Şapka

Taraftar Şapkası Nedir?

Maç müsabakalarında ve günlük hayatta kullanılan özel tasarım taraftar şapka kişilerin tuttukları takımları simgeler. Özel üretim de olabilen bu şapkalar taraftarlar için çok özeldir.Günlük kullanıma uygun ve lisanslı olabilen şapkaların yanında, eğlenceli tasarımlara sahip olan şapka imalatı sıklıkla yapılmaktadır. Günlük kullanılan taraftar şapkaları genelde sade tasarlanmıştır. Takımın renkleriyle dizayn edilen şapkalar takımın logosu ile de dizayn edilebilir. Günlük kullanıma uygun olması açısından, şapkada kullanılan kumaş çok önemlidir. Terletmeyen ve nefes alan türdeki kumaşlar günlük kullanım için konfor sağlar. Taraftar şapkaların siperli, polarlı gibi farklı modelleri bulunur. Bu modeller günlük hayatta rahat kullanılabilmesi açısından çıt çıt veya cırt cırtlı olabilir. Bu sayede şapka kolaylıkla takılıp çıkarıldığı gibi bedeni kişiye özel bir şekilde ayarlanabilir.Maçlarda kullanılan taraftar şapkalar ise çok daha gösterişli ve eğlencelidir. Rahat kullanımı da önemlidir ancak bu şapkalar daha özel ve şık tasarlanmıştır.

Taraftar Şapkası Nasıl Olmalıdır?

Taraftar şapkaları, taraftarlar için çok değerlidir. Taraftarların günlük hayatlarında da sıklıkla kullanılan bu şapkalarınimalatı da özeldir. Taraftar şapkaları, takımın renkleriyle dizayn edildikleri için kumaş renkleri takımın renkleriyle uyumlu olmalıdır. Son yıllarda aksesuar olarak da kullanılmaya başlanan bu şapkaların logoları doğru basılmış olmalı ve aslından farklı olmamalıdır. Taraftar şapkaları, nefes alabilen pamuk bileşenli kumaşlardan üretilmelidir. Üretilen kumaşın alerji testlerinden geçmiş olması da kullanıcı için önemlidir. Eğlenceli tasarımları ile maçlarda kullanılan taraftar şapkaları oldukça dikkat çekici ve eğlencelidir. Günlük kullanılan taraftar şapkalarının dikişleri, çıt çıt veya cırt cırtları düzgün olmalıdır. Herhangi bir kopmaya karşı yedek cırt cırt ve çıt çıt şapkanın yanında verilmelidir. Taraftar şapkanın bedeninin ayarlanabilmesi de çok önemlidir. Kafa ölçüsüne uygun bir şekilde ayarlanabilen şapkalar gün içinde rahat etmenize olanak sağlar.

Taraftar Şapka Fiyatları

Taraftar şapkalar, özel üretim ve özel tasarım olduklarından kullanan kişi için çok önemlidir. Genellikle lisanslı ürünler olan bu şapkaların imalatı da çok önemlidir.Bir maça giderken şapkaları gruplar halinde toptan almak çok daha avantajlıdır. Uncteks sitemizde en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürüne ulaşabilirsiniz. Bununla beraber Uncteks sitemizde bulunan taraftar şapkaları çeşitlilik açısından müşterilere çok fazla seçenek sunar.