Promosyon Şapka

← Geri

Ürün Bilgisi

Promosyon Şapka

Şapka, başa giyilen veya takılan aksesuarlardan biridir ve hem kışın hem de yazın kullanılabilir. Yaz ve kış dönemlerinde kullanılmasının nedeni mevsimsel değişikliklerdir. Gelişen teknoloji şapkada da etkisini gösterdi. Geçen zaman içerisinde şapkanın çeşitleri ortaya çıktı. Choke şapka, çan şeklinde görünen şapkadır. Bir zamanların en popüler şapkalarından biridir. 1920’li yıllarda kullanıldı. Bir diğer şapka türü ise Kovboy şapkasıdır. Kovboy şapkası, kovboyların taktığı, boyundan ip geçirilen, kenarları yukarı doğru olan şapkadır. Fötr şapka, yuvarlak şekildeki şapkadır ve bere, örgü veya kumaştan yapılan şapkalardan biridir. Günümüzde en sık kullanılan şapkalardandır ve özellikle ev hanımları evde örgü örerek kendilerine bere yapabilirler.

Şapkalar günümüzde firmalar tarafından en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden biridir. Ekonomik açıdan bütçeyi zorlayan firmalar kendilerini daha iyi tanıtmak için promosyon olarak şapka kullanabilirler. Tercihlerine bağlı olarak firmalar, şapkanın yanında promosyon ürünü olarak başka ürünler de verilebilir. Bu da firmanın kendi reklamını oldukça iyi yapmasını sağlayan avantajlardan biridir. Promosyon ürünler bu sebeple bir firmanın ekonomisini canlı tutmada önemli rol oynar.

Promosyon şapka ürünleri neden önemlidir?

Reklamcılık sektöründe bir marka ya da ürünü tanıtmak için birçok farklı seçenek vardır. Promosyon da bu yöntemlerden bir tanesidir. Promosyon ürünlerin en önemli avantajlarından biri gizli reklam yapıyor olmalarıdır. Bir ürün dağıtıldıktan sonra birçok insanın eline geçebilir. Bu da müşterinin o marka ya da kuruluş hakkında bir fikir sahibi olmasını sağlar. Ürün tanıtımında reklam çağımızın en önemli araçlarından birisidir. Reklamların önemli olması kadar bu noktada promosyon ürünlerin de önemi artar.

Promosyon ürünler sadece markanın ismini duyurmaz aynı zamanda kendi kitlesi oluşturarak çift yönlü bir iletişim kurar. Şapkalar ise bu anlamda ciddi bir yer tutar. Promosyon olarak dağıtılan birçok ürün kullanılmadan raflara kaldırılır. Sürekli kullanılabilir olmaları ve insanların şapka kullanmayı sevmesi şapkaların diğer promosyon ürünler gibi bir köşede durmasının önüne geçer. Yaz ya da kış fark etmeksizin her mevsime uygun bir şapka bulunması da bir avantaj sağlar. Seçim yaparken bu kriteri de göz önünde bulundurmak gerekir.

Promosyon şapka fiyatları

Şapkanın modelindeki detaylar, kullanılan kumaşın kalitesi, fiyatı etkileyen en önemli unsurlardan bir kaçıdır. Ardından baskı gelir. Şapkada baskının olup olmayacağı da fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Promosyon ürünlerinin çoğunda baskı bulunduğu düşünülürse genellikle şapkalar baskı yapılarak kullanılır.

HER GRUPTAN ÜRÜN İÇİN HAZIRIZ

Siparişleri bekliyoruz!

Aşağıdaki butona tıklayarak iletişim formuna ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürün hakkında sizi bilgilendirebilir, ardından fiyat teklifimizi verebiliriz.