Toptan Avcı Şapka

← Geri

Toptan Avcı Şapka

BEDENLER

S/M L/XL

Ürün Bilgisi

Avcı Şapkası Nedir?

Av tutkunları için farklı renk ve modellerde özel üretim olarak dizayn edilen avcı şapkaları oldukça çeşitlidir. Özel tasarım avcı şapkaları genelde av faaliyetlerinde kullanılmaktadır. Av mevsimleri değişiklik gösterir.Bundan dolayı kullanılan avcı şapkaları da kumaşlarına, dizaynlarına hatta renklerine göre değişir. Avcı şapkaları genelde doğa ile uyumlu renklerde tasarlanır. Bu şapkalarda en çok kullanılan desen ise yine doğa ile uyumluluğu açısından kamuflaj desenidir. Avcı şapkalarının imalatında kullanılan kumaşlar da özeldir ve açık havada kullanıldıkları için pamuk bileşenidir. Avcı şapkaları gündüz kullanıldığı gibi akşam da kullanılabilir. Akşam saatlerinde kullanılan şapkaların önünü ve çevresini aydınlatabilen ışıklı modelleri vardır. Işıklı modellerin açma ve kapama düğmeleri kolay erişilebilen, siperlik gibi bölümlerde yer almalıdır.

Avcı Şapkası Nasıl Olmalıdır?

Av ile uğraşan insanların kıyafetleri ve aksesuarları çok önemlidir. Avcılar özel imalat ürünlerini kullanmaya özen göstermelidirler. Bu durumun en önemli sebebi, bu sporun doğanın zorlu koşullarında yapılıyor olmasıdır. Dolayısıyla kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız dayanıklı ve sağlam olmalıdır. Avcı şapkası da özel tasarım olması gereken en önemli aksesuarladan biridir. Örneğin çok soğuk havalarda ava çıkıldığında, kullanılan avcı şapkası baş, ense ve kulakları örten bir tasarıma sahip olmalıdır. Bunun yanında bu bölgeleri soğuktan koruyacak şekilde, şapkanın iç kısmında sıcak tutan kürkler yer almalıdır. Kuru havalarda çıkılan açık arazi avlarında ise, imal edilen şapkaların önünde siperlik olması önemli bir detaydır.Siperlik bölümü sayesinde gözleriniz güneş ışığından etkilenmez ve av takibiniz kolaylaşır. Yazın çıkılan avlarda ise şapkanın kumaşının pamuklu bileşenlerden yapılmış olması gerekir. Pamuklu şapkaların nefes alabilen yapısı sayesinde ter dışarı atılır ve konforlu bir deneyim sağlanır. Açık hava aktivitelerinde rahatlık sağlayan bu şapkalar cırt cırtları sayesinde kafanıza kolay bir şekilde giyilip çıkarılabilir.

Avcı Şapkası Fiyatları

Genellikle özel tasarım olan bu şapkalar diğer şapka modellerine göre maliyetlidir. Özel hava koşullarına olan uygunlukları, sağlamlıkları ve tasarımlarından dolayı avcı şapkası imalatı masraflı olabilmektedir. Toptan alımlarda daha çok düşen fiyatlara sahip olan bu şapkalar aynı zamanda av dışında günlük aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Günlük kullanılan avcı şapkası modelleri çok daha uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda bu amaçla kullanılan avcı şapkalarının imalatı daha az maliyetlidir. Uncteks en kaliteli ve tarz şapka modellerini beğenimize sunar. Ayrıca Uncteks markalı ürünler, hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Uncteks ürünleri aynı zamanda kullanıcıya çeşitlilik bakımından çok fazla seçenek sunar.