Toptan Baskılı Fileli Şapka

← Geri

Toptan Baskılı Fileli Şapka

BEDENLER

S/M L/XL

Ürün Bilgisi

Uncteks Fileli Şapka

Şapka, özellikle yaz aylarında hem güneşin fazla ısısını engellemek için hemden yüzün güneşten korunması için sıklıkla tercih edilen tekstil aksesuarlardan biridir.

Uncteks olarak yaz aylarında sizlere eşlik edecek özel tasarım, terletmez kumaşlı ve oldukça şık fileli şapkaları sizlerle buluşturuyoruz.

Fileli şapkaların her biri ayarlanabilir yapıya sahiptir. Arkalarında yer alan cırt cırtlar veya sahip oldukları lastikler sayesinde birçok bedene kolaylıkla uyum sağlar.

Yazlık fileleri sayesinde sıcak havalarda teri içine hapsetmez ve rahat bir kullanım sunar.

Fileli Şapka Kullanım Alanları

Fileli şapkalar çoğunlukla, çeşitli spor alanlarında yer alan sporcular tarafından kullanılır. Plaj sporları, sörf antremanı gibi plajlarda yapılan sporlar başta olmak üzere güneşten koruma amacıyla kullanılan fileli şapkalar, terletmez özelliğiyle ve şıklıklarıyla birçok spor içinde sıkça tercih edilir.

Uncteks fileli şapkaların üretiminde genel olarak pamuklu kumaş tercih edilir. Çoğunlukla yaz günlerinde kullanılan fileli şapkalar kullanılan pamuklu kumaşı sayesinde terletmez bir özellik kazanır.

Fileli şapkalar, fileleri sayesinde hava akışı sağlar. Bu sayede yazın yada sıcak ortam şartlarında kafanızı serin tutar. Sporcular, çalışanlar ve öğrenciler başta olmak üzere birçok kişi tarafından tercih edilen Uncteks fileli şapkaları dört mevsim kullanıma uygundur.

Bazı fileli şapka modellerinde çene kayışı ve baş çevresinde yer alan lastik bulunur. Bu sayede her türlü hareketinizde başınızda kalmaya devam eder. Pamuklu fileli şapkalar olabileceği gibi su geçirmez kumaşa sahip fileli şapkalarda mevcuttur. Şapkaların siperliği sayesinde gözleriniz veya güneş gözlükleriniz güneşten korunarak, yansıma oluşturmaz.

Fileli Şapka Fiyatları

Uncteks tarafından üretilen fileli şapkaların her biri özel tasarım olarak üretilir. Bu nedenle fiyatları diğer şapka modellerine oranda daha yüksektir. Fileli şapkalar genellikle sporcular tarafından tercih edilen bir modeldir. Kumaş yapıları terletmeyecek yapıdadır ve tasarımları sporcu kimliğinize uyumlu olacak şekilde oldukça şık tasarlanır.

Fileli şapkalar belirli bir kurum için özel olarak tasarlanırsa toptan fiyatlarında müşteriler için uygunluk sağlanabilir. Günlük aksesuar olarak satın almak istenirse de kumaş kalitesi ve tarzıyla piyasa da yer alan fileli şapkalara kıyasla oldukça uygun fiyatlıdır.