Toptan Mühendis Kıyafetleri

← Geri

Mühendis Kıyafet Modelleri

Mühendis Yeleği

IMK-1201

Mühendis İş Pantolonu

IMK-1202

Toptan Mühendis Kıyafetleri

İnşaat sektöründe ve şantiyede çalışan mühendis meslek kategorisinde yer alan kişilerin tercih ettiği kıyafetler hem farklı işleve, hemde diğer iş kıyafetlerinden farklı görünüme sahip olmak zorundadır. İş yerlerinde genellikle müdür veya şef olarak çalışan mühendisler için, zengin mühendis kıyafeti seçeneğini ve iş kıyafetlerini UncTeks olarak özenle hazırlamaktayız.

Birçok sektörde özellikle inşaat ve şantiye çalışmalarında, insanları kıyafetlerine göre değerlendirerek ayırt etmek mümkündür. Her meslek kolunun görevlerine uygun olarak şekilde kıyafet seçeneği sunan UncTeks, mühendisler için koruyucu etkiye sahip kıyafetler dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her meslek kolunda kıyafet ihtiyacınızı gideriyor.

Mühendis Kıyafetleri Çeşitleri

Mühendis kıyafetleri kategorisinde 2 çeşit ürün yer alır. Bunlar; mühendis yeleği ve mühendis pantolonudur.

UncTeks, mühendis yeleğinin siyah, gri, neon, lacivert ve mavi renklerini sizlere sunmaktadır. Fermuarlı yapısı ile kolaylıkla açılmayan yelekler tam koruma sağlar, Ön kısmında metre ve anahtar gibi ufak el aletlerini asabileceğiniz metal bir aksesuar yer alır. Gri neon şeritleri ile her yerde parlamanızı sağlayan mühendis yelekleri ile kolayca ayırt edilebilirsiniz. Bu sayede olası iş kazalarından korunmuş olursunuz.

Yeleklerimizde çok fonksiyonlu cepler yer alır. Bu cepler sayesinde eşyalarınız fazla yer kaplamaz, güvenle cebinizde kalır. Mühendis yeleklerinde isim kimliğiniz için şeffaf bir bölüm bulunmaktadır. UncTeks tarafından herkesin kolaylıkla görebileceği bir noktaya yerleştirilen isim aparatı ile iş arkadaşlarınız isminizi hatırlamakta zorlanmaz. İşleri kolaylaştıran ve çalışmalarınıza pratiklik kazandıran çift renkli mühendis yelekleri, mevkinizi ön planda tutarak ayrıcalık kazandırır.

UncTeks tarafından üretilen mühendis pantolonları korunaklı, kullanışlı ve rahat olmalarının yanı sıra cepleri ile ekipman tedarik etmede büyük avantaj sağlar. Fermuarlı ve cırt cırtlı cepler pantolonun arka, yan ve diz bölümlerinde yer alır. Doğru konumlandırılan cepler hareket kabiliyetinizi kısıtlamaz. Su geçirmeyen, diz yapmayan ve ütü gerektirmeyen mühendis pantolonlarının diğer pantolon kumaş türlerine kıyasla çok daha sağlamdır. Gri, siyah, mavi, lacivert ve neon renklerine sahip mühendis pantolonlarının beden seçenekleri de oldukça fazladır. XS bedenler 7XL’ye kadar birçok farklı beden seçeneği ile karşınıza çıkan UncTeks mühendis kıyafetleri sizlere ve markanıza özel olarak en kaliteli şekilde üretilir.