Toptan Polar

← Geri

Toptan Polar Modelleri

Polar Eldiven

IP-1201

Polar Boyunluk

IP-1202

Polar Bere

IP-1203

Polar Ceket

IP-1204

Polar Mont

IP-1205

Toptan Polar

Polar İş Elbiseleri

Tüm polar iş elbiselerimiz, çoğu çalışma ortamına uygun, rahat ve çok yönlüdür. İş polar elbiseleri sıcacık ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu nedenle yılın daha soğuk aylarında güvenle tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir.

Polar kıyafetler, dağlarda ve yamaçlarda, şehrin soğuk günlerinde giyildiğinde çok işe yarar. Bir polar ceket veya mont, açık hava aktivitelerini seven herkesin dolabında olması gereken bir parçadır. Pek çok şirket, iş kıyafeti tercihini polardan yana kullanmaktadır. Polar iş elbiseleri koleksiyonumuzda, ceket, mont, eldiven, boyunluk ve bere gibi nitelikli seçenekler kendini göstermektedir. Sıcaklığa, rahata ve kaliteli ürünlere önem verip polar iş elbiseleri arıyorsanız, Uncteks ile birbirinden farklı ürün seçeneklerine ulaşmanız oldukça mümkündür. Ürünlerimiz uzun ömürlü ve kullanışlı olup, soğuk günlerde gündelik hayatınızda dahi kullanabileceğiniz türdendir.

Polar iş elbiseleri modelleri

Polar, ağırlıklı olarak giyim sektöründe kullanılan kendine özgü bir örme kumaş türüdür. Mükemmel ısı yalıtım özellikleri ile bilinir, bu nedenle sizi ısı kaybına karşı etkili bir şekilde korur. Ek olarak, hidrofobik bir malzemedir, yani, büyük ölçüde su geçirmez. Islansa bile ısıtma özelliğini koruyor, bu da onu bu açıdan yünden üstün kılıyor. Yünün aksine alerjisi olanlar için de uygundur. Çeşitli stil, boyut ve renklerde geniş iş poları yelpazemizle siz de personelinizi sıcak tutun.

Bir polar iş elbisesi hareketi engellememeli veya kısıtlamamalıdır. Tüm polar iş elbiselerimizin ortak noktası, birçok fonksiyonel detayla donatılmış olmalarıdır. Polar ceket ve montlarımızda yüksek bir yaka ya da kapüşon ek sıcaklık sağlayacaktır. Ayrıca göğüs cepleri, ön cepler ve iç cepler gibi çok çeşitli pratik cepler bulacaksınız. Bu pratik cepler sayesinde küçük eşyalarınızı ve telefonunuzu güvenle saklarken, kolayca erişim de sağlayabilirsiniz. Polar iş eldiveninde ise, dondurucular ve soğuk hava depoları gibi iç mekanlarda veya soğuk günlerde dış mekanlarda kullanım için olağanüstü sıcaklık sağlaması amaçlanmıştır. Polar boyunluk ve bere ürünlerimiz de açık havada soğuk hava koşullarında vücut ısısını korumak için tasarlanmıştır.

Polar iş elbiseleri ürün yelpazemiz, soğuk hava koşullarında sağlığınızı korurken aynı zamanda konforu da hissedebileceğiniz polar ceket, mont, eldiven, boyunluk ve bere yelpazesi içerir.

Bir polar iş elbisesi nasıl seçilir?

Polar iş elbisesi satın alırken ürünlerin kesimi ve kullanılan malzeme gibi dikkat etmeniz gereken birkaç ayrıntı vardır. Maksimum konforun tadını çıkarabilmeniz için ürünlerin tasarımı ve kesimi hareketinizi engellememeli veya kısıtlamamalıdır. Ergonomik olarak üretilen Uncteks-Polar İş Elbiseleri size büyük bir hareket özgürlüğü sunar. Malzeme kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Yüksek kaliteli bir örme kumaş sadece dokunuşa daha hoş gelmekle kalmayacak, aynı zamanda hasara karşı da daha dayanıklı olacaktır. Böylece özelliklerini koruyacak ve yıllarca dayanacaktır.

Sonuç olarak Polar İş Elbiseleri, çalışırken zorlu hava koşullarına karşı sizi sıcak tutar, konforlu ve dayanıklıdır. Sağlığınızı koruyabilmek için her zaman vazgeçilmez bir seçenektir.