Toptan Okul Şortu

← Geri

Toptan Okul Şortu

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54

Ürün Bilgisi

UncTeks Şort

Erkekler ve kadınlar tarafından giyilebilen şortlar çoğunlukla yaz aylarında popüler. Şortlar farklı kumaşlardan yapılabilir ve farklı stillere sahip olabilirler. Bazıları spor amaçlarla kullanılırken, bazıları kurumlar için tasarlanmıştır. Ayrıca, şortların uzunlukları da farklılık gösterebilir. Bazıları diz hizasında biten Bermuda şortlar gibi daha uzunken, bazıları daha i daha kısadır. UncTeks kurumlar için bu noktada gerekli olan en iyi çözümleri sunar. Şortlar genellikle rahatlık ve sıcak havalarda serinlemek için tercih edildiğinden dolayı verimliliği artırabilir.

UncTeks, eğitim kurumları ve işletmelerde çalışanlar için özel olarak tasarlanmış şort koleksiyonu ile konfor ve şıklığı bir arada sunmakta. Okul ve fabrika gibi yerlerde kullanılacak şortların, dayanıklı, konforlu ve işlevsel olması çok önemlidir ve UncTeks bu ihtiyaçları karşılamak bütün şort modellerini oldukça kaliteli tasarlar.

Uncteks Şort kalitesi

Her bir UncTeks şortu, kullanım alanına göre pamuklu veya farklı hammaddelerden özenle seçilen yüksek kaliteli kumaşlardan tasarlanır ve işçiliği açısından Şortların dikiş ipleri, düğmeleri ve fermuarları gibi detaylar da dünyanın önde gelen kaliteli malzeme üreticilerinden temin edilmekte. Böylece, UncTeks şortlar formunu koruyarak işletmelere uzun ömürlü kullanım imkânı sağlamaktadır.

Uncteks şort çeşitleri

Kargo Bermuda şortlar, yaz aylarında popüler olan iki farklı alt giyim türüdür. Bermuda şortlar, rahat ve şık bir görünüm için idealdir ve çoğunlukla düz kesim, düğmeli veya fermuarla kapanır. İş hayatında oldukça tercih edilen Bermuda şortlar, Uncteks polo yaka gömlek veya Unteks tişörtlerle birlikte kurumsal giyim tarzına uygun bir şekilde kombinlenebilir.

Kargo Bermuda şortlar ise, yan cepleri sayesinde pratiklik sunan ve daha spor kullanışlı olması açısından ideal olan bir şort türüdür. Sıcak havalarda atölye gibi mekanlarda yapılan çalışmalardan kişi ekstra yorulabilir. Bermuda şortla üstelik gerekli teknik materyalleri ceplerde rahatlıkla barındırmak iş hızını olumlu etkiler. Sonuç olarak Fiziksel hareketle yapılan aktiviteler için de ideal olan kargo Bermuda şortlar, t-shirt veya polo yaka tişörtlerle kombinlenebilir ve daha rahat bir görünüm elde edilebilir.

Uncteks modelleri Şort kişiselleştirilebilir mi?

Okul ve fabrikalarda kullanılan UncTeks şortları, farklı renk ve model seçenekleriyle her kurumun kültürüne ve tarzına uygun olarak tasarlanma imkâna sahiptir. Şortların kesimi ve detayları da özenle düşünülmüştür. Ayrıca, geniş cepli cargo şortları veya klasik kesimli şortlar gibi farklı modelleri tercih edilebilir.

Eğer okulunuza özel üniformalar ya da kurumunuz ihtiyaçlarına yönelik şort arıyorsanız, UncTeks şort kategorisine birlikte çalıştığımız bizi tercih etmiş olan iş birliklerimizin ürünlerini görüntüleme fırsatı bulunmaktadır. Konfor ve dayanıklılık ile donatılmış şortlar, iş hayatında veya okulda ihtiyaç duyulan tüm özellikleri sunmaktadır.