Toptan Okul Tişörtü

← Geri

Toptan Okul Tişörtü

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Uncteks Tişört

Uncteks kaliteli ve hesaplı ürünleri kullanıcılarına buluşturmak için çalışmalarda bulunur. Özenle seçilen ürün formları konforlu ve rahat kullanım için kapı aralar.Gündelik hayat içerisinde rahat ve kullanışlı ürünler tercih etmek çoğu zaman önemlidir. Özellikle spor aktiviteleri sürecinde tercih edilen ürünler; kullanıcı dostu olması önemli kriterlerdendir.

Çoğu zaman tişörtler de aynı şekilde rahat kullanıma uygun olmalıdır. Spor aktivitelerinde de sıklıkla tercih edilen bu ürün türü kullanıcıların kurtarıcısı niteliğindedir. Farklı renk tonları ve formlardan oluşan tişörtler kullanıcı tercihine göre farklılaşması mümkündür.Kimi zaman eşofman altı ile kombinlenen tişörtler bazı durumlarda da gündelik hayatta sıklıkla kullanılan pantolonlar ile de kombini gerçekleşebilir. Bazı kullanıcılar ceketlerin içine tişört giyerek rahat bir kullanım aynı zamanda görünüm oluşturabilir. Tişörtün kullanımı kadar görünümü de önem taşır. Tişört baskı modelleri görünümü etkileyen unsurlardandır. Tişört tasarlama sonuçlarına nem veren UNCTEKS kullanıcılarının en iyi görünümü elde etmesini arzular. Genel olarak toptan tişört üretimine yatkın olan marka zaman zaman daha farklı üretimler de gerçekleştirebilir.

Okul Tişört Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Eğitim süreçleri içerisinde hareket hâlinde olması gereken gençlerin rahat rahat hareket etmesini sağlayan Uncteks markası toptan tişört imalatı ile bu durumu sağlar. Toptan tişört tasarımı üretim sürecinde önem taşıyan kriterlendir. Okul tişörtleri öğrencilerin rahat kullanımına olanak tanıyacak şekilde olması önemlidir. Gerekli zamanlarda ceketleri ile kombinleyebilecekleri şekilde tasarlanmalıdır. Rahat ve esnek kumaşa sahip olması da okul tişörtlerini önemli hâle getirir. İmalat esnasında kullanıcı tercihi de göz önünde bulundurularak logo veya belli yazılar eklenebilir. Üretimi gerçekleştirilecek okulun renklerine göre tasarım renkleri oluşturulmalıdır. Genel anlamda rahat kullanıma olanak tanıyacak şekilde modeller geliştirilerek üretim gerçekleşmelidir.

Okul Tişörtü Nasıl Tasarlanır?

Okul tişörtleri tasarımı oldukça önemlidir. Eğitim sürecinde öğrencileri motive edecek tasarımlar olması gerekir. Tişört üniformaya uygun şekilde olabileceği gibi rahat kullanımlarda da kullanıma imkân tanımalıdır. Tasarım sırasında dikkat edilecek en önemli unsur öğrencilerin rahatlıkla ve konforla kullanabileceği modellerin tasarlanmasıdır. Diğer bir önemli unsur da okul tişörtlerinin okulun renk ve logosunu destekleyen görünüme sahip olmasıdır. Renk uyumunun da büyük önem taşıdığı okul tişörtleri belli tasarım kriterlerine uyum sağlamalıdır. Eğer okul logo ve amblemi tişört üzerinde olması talep edilirse, logonun veya amblemin görünür şekilde olduğu konum ve renk uyumu belirlenmelidir.