Toptan Keçe Yelek

← Geri

Keçe Yelek Modelleri

Kıl Keçe Yelek

IK-1201

%100 Yün Keçe Yelek

IK-1202

Toptan Keçe Yelek

Keçe yelek yünden elde edilen bir kumaştan üretilir. Genellikle kışın kullanılan bir kıyafettir. Günlük hayatta kullanılan keçe yelekler çok sıcak tutar. Keçe yelek ayrıca neme ve ısıya dayanıklıdır. Bu sebeple kolay deforme olmaz. Böylece uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Uncteks markası kışın sıcak tutacak ve uzun ömürlü keçe yelekleri kullanıcılara sunar. Farklı modellerde tasarlanan keçe yeleklerin kullanıldığı malzemeler yeleklerin kalitesini belirlemektedir. Keçe yelekler, kullanıcıların istekleri doğrultusunda logolu veya amblemli olarak tasarlanabilir. Özellikle kurumlar veya oluşumlar, tasarımlarına uygun şekilde bir logo veya amblem isteyebilirler. Kurumlar böylece öğrencisi veya çalışanı olduğunu belli eden keçe yelekler talep edebilir. Bunun dışında kurumlar veya oluşumlar logosuz veya amblemsiz keçe yelekler de isteyebilirler.

Keçe Yelek Modelleri

Birçok keçe yelek modeli vardır. Bu modeller kullanıcın istek ve taleplerinin yanı sıra kurumların taleplerine göre de değişim göstermektedir. Keçe yeleklerin tasarımları ve tasarımlarında kullanılan kumaşlar da isteğe göre şekillenebilir.Sağlam ve kaliteli kumaştan üretilen keçe yelekler kışın kullanıma uygundur.Keçe yelek modelleri farklı renklerde de üretilebilir. Kullanıcıların ve kurumların isteklerine göre keçe yeleklerin cep sayıları ve cep tasarımları çeşitlilik gösterir. Yine kullanıcıların ve kurumların istediklerine göre fermuar veya düğme kullanılabilir.Tercihe göre keçe yeleğe kapşon da eklenebilir. Bazı kurumları talebi üzerine keçe yeleğe logo veya amblem eklenebilir. Keçe yeleklerin boy uzunluğu da tercihe göre değişebilir. Yeleklerin tasarımında farklı desenler nakış veya baskı şeklinde uygulanabilir. Uncteks kumaş, tasarım, rahat kullanım açısından fazla çeşitliliği kullanıcılara sunar.

Keçe Yelek Fiyatları

Keçe yelek yünden üretilen bir kumaştan üretilir. Kullanılan yün kalitesi keçe yelek fiyatlarını etkileyen parametreler arasındadır. Keçe yeleklerin tasarımında kullanılan aksesuarlar da fiyatları etkiler. Keçe kumaşların kalitesinin yanında kalınlığı da keçe yeleğin dayanıklılığını artırır. Keçe yelek tasarımında kullanılan isteğine göre fermuar veya düğme kullanılabilir. Fermuar ve düğme kullanılarak tasarlanan keçe yeleklerin fiyatları farklılık gösterebilir.Bununla beraber keçe yelek üzerine uygulanan baskı veya nakış da fiyat aralığı etkiler. Keçe yelek kurum veya kişilerin istekleri üzerine logo veya amblemle üretilebilir. Kurumların özel olarak talep ettiği bu keçe yeleklerde toplu alıma özel fiyatlar uygulanabilir. Uncteks ürün çeşitliliği, kalitesi ve fiyat aralığı açısından kullanıcılara en iyi seçenekleri sunar.