Toptan Atatürk Baskılı Şapka

← Geri

Toptan Atatürk Baskılı Şapka

BEDENLER

S/M L/XL

Ürün Bilgisi

Fötr (Atatürk) Şapka

Şapka kategorisinin en çok dikkat çeken aksesuarlardan birisi olan fötr şapka, kombinlerde oldukça dikkat çekmektedir. Çoklu kullanımı ile bilinen fötr şapkayı hem sonbahar, hem de yaz aylarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Fötr şapkalar kullanımı pek çok yere uygun olan bir ürün olarak bilinir. Herkesin takabileceği bu şapka modelleri genellikle keçe veya kasır malzemelerden üretilir.

Genel olarak kısa kenarlı açılan kanatların bitiminde kurdele ya da deri şerit bulunan hasır yada pamuklu kumaşlardan yapılmış olan şapka modeli şekillerindendir. Bu sezon fötr şapkalarda öne çıkan renkler yeşil, kahverengi, taba, bordo, krem, lacivert, siyah gibi renklerle karşımıza çıkmaktadır. Oldukça kaliteli üretilen bu şapkalar çoğu mevsimlerde kullanılabilir. Her rengi ile yapılan üretimlerle birçok kombininiz ile bütünleşir. Kullanan kişileri çok daha şık ve tarz göstermesiyle ilgi çeken aksesuarlardan birisidir. Şapka çeşitlerden biri olan fötr şapkalar birçok farklı renk ve malzemelerden yapılmaktadır.

Fötr şapkalar hafif oluşu ve mevsimlik görünüşü ile dikkatleri çeker. Aynı zamanda fötr şapkalar sadece görüntüsü ile değil güneşi önleyen tasarım amacı ile de oldukça büyük öneme sahiptir.

Şık görüntüsü ile pek çok kombini daha iyi hale getirmenin yanı sıra spor kombinlerinizi de şıklaştırır. Fötr şapkalar üretildiği malzemeye göre de şıklığını belirler. Fötr şapkaların kullanım alanları da oldukça geniştir. Dışarı çıkıp özel bir yere giderken de bahçede vakit geçirirken de fötr şapka takmak oldukça mümkündür. Fötr şapka tercihi yapmak isteyen kişiler şapka tercihini yaparken şapkanın boyutunu genişliği doğru bir hesaplama ile ölçmelidir. Markamız şapka ebatları gösterildiği gibi ve ürün açıklamalarıyla herkese ışık tutmasıyla pek çok ürün alıcıları ile buluşturur.

Fötr Şapka Fiyatları

Bu modelde şapkalar sık tercih edilen renk ve modele göre tercihler değişmektedir. Bu sayede kullanım alanları da genişleyerek çoğu kişi tarafından beğenilen ürün haline gelir.Bu nedenle fiyatları da değişim göstermektedir. En kaliteli malzemelerden yapılan şapkalarla terleme yada olumsuz faktörler oluşturmaz.

Şapka kategorisinde farklı tasarım ve renklerde olan fötr şapka çeşitleri için untecks.com sitemizde birçok ürün yer almaktadır. Untecks.com adresimizden ulaşabilir, toptan ve perakende satışlar için bilgi edinebilirsiniz.