Toptan Kanvas Okul Eteği

← Geri

Toptan Kanvas Okul Eteği

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58

Ürün Bilgisi

Kanvas Okul Eteği

Kanvas etek, birçok kadın tarafından tercih edilen bir etek modelidir. Kanvas eteğin birden çok çeşiti vardır. Bu çeşitlilik tasarımlarına ve kumaşlarına göre değişir. Kanvas etek her mevsim rahatlıkla kullanılabilen bir modeldir. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda kanvas eteklerin boy uzunluğu da değişebilir. Uncteks markası,en kullanışlı ve tarz modelleri kullanıcıların beğenisine sunar. Sade tasarımların yanında çeşitli aksesuarlar ve cepler kullanılarak tasarlanan kanvas etekler de vardır. Kullanıcıların tercihine bağlı olarak kendinden kemerli modeller de üretilir. Kanvas okul eteği yazın nefes alabilen ve ince kumaştan üretilir. Kışın ise soğuk havadan korumak için daha kalın bir kumaş tercih edilir. Bunun yanında kanvas etek bedene tam uyan tasarımları ile günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir.

Kanvas Okul Eteği Modelleri

Birçok kanvas etek çeşiti vardır.İstenilen kumaşta üretilen kanvas okul eteği kesimi sebebiyle günlük hayatta sıklıkla tercih edilir. Eteğin kesiminin rahat olması hareket ederken kolaylık sağlar. Kanvas okul eteği her mevsim tercih edilebilir. Cepli veya cepsiz olarak tasarlanabilir. Kanvas okul eteği hem spor hem de şık kombinlere uygundur. Çeşitli aksesuar ve düğmeler eklenerek daha tarz kanvas etekler elde edilir. Kanvas etekler farklı boylarda üretilebilir. Kısa, mide ve uzun olarak üretilen kanvas etekler kullanıcılar için çeşitlilik sunar. Her yaştan insanın rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir. Uncteks tüm bu modelleri en kaliteli şekilde kullanıcılara sunar. Kanvas etekler günlük hayat dışında iş hayatında da tercih edilir. Şık davetlerde de kullanılan kanvas eteklerin kullanım alanları oldukça çeşitlidir.

Kanvas Okul Eteği Fiyatları

Kanvas etekler rahat kullanım ve şık tasarımlarından dolayı kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir.Bununla beraber kanvas etekler kolay kombinlenir. Kanvas etekler üretildikleri kumaşların kalitesi açısından farklılık gösterir. Bu farklılık aynı zamanda kumaşların ince ve kalın olmasına da bağlıdır. Kanvas etekler farklı renklerde üretilebilir. Aynı zamanda eteklerin boyu da fiyatı etkileyebilir. Daha fazla kumaşın kullanıldığı etekler de fiyatları etkiler. Bununla beraber toplu satın alımlarda fiyatlar da değişiklik gösterir.kanvas eteklerin dikimleri de fiyatı etkileyen önemli faktörlerden biridir. Uncteks fiyatları ve kalitesi açısından en iyilerini sunar.