Toptan Kolej Montu

← Geri

Toptan Kolej Montu

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Kolej montu

Son zamanlarda oldukça ilgi gören kolej mont modelleri pek çok kişinin giyim tarzına ve zevkine uygun olarak tasarlanmış renk ve tasarımlara sahiptir. Kolej montları farklı stil ve tarz oluşturmada tercih edilecek mont modelleri arasında yer alıyor. Günlük hayatta güzel şekilde giyinmenin oldukça önemli bir yeri vardır. Her insan giyimine büyük ölçüde önem gösterir. Kolej ceketler farklı kalite ve tasarımlara sahip olarak müşterilerin karşısına çıkıyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kolej montları fermuarlı, çıtçıtlı ve düğmeli tasarım özellikleri ile farklı modeller ve seçeneklere sahip. Kolej montlarının kumaşı kış mevsimine uygun olarak tasarlanıyor. Günlük giyimde spor yada klasik bir şıklık oluşturmak isteyen kişilerin tercihleri arasında bulunabilecek modern görünüme sahip olan kolej montları dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor.

Kolej montunun modelleri ve özellikleri

Kolej montları, birçok model ve tasarım ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kolej montlarının üzerlerinde rakamlar ve harfler olduğu için farklı tasarımlara sahip olan ürünlerdir. Dünyanın her tarafında kullanılan kolej montları oldukça trend olan ürünler arasında yer almaktadır. Okullarda öğrencilerin tercih ettiği kolej mont modelleri zamanla yaygınlaşarak sokak modasına dönüşmüş durumda. Herkesin dikkatini çeken ve modern özelliklere sahip olan kolej montları ile farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Kolej mont modelleri dış giyim ürünleri olarak tercih edilen kıyafetler arasında yer alır.

Kolej montu fiyatları

Kolej montları farklı fiyat seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Yazlık ve kışlık kumaşlar ile tasarlanan bu ürünler de fiyatlar artan veya azalan fiyat seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Kolej montlarının fiyatları, ürünün tasarım özellikleri, kumaş kalitesi ve marka özellikleri fiyat seçeneklerini belirlemede değişiyor.