Toptan Okul Montları

← Geri

Toptan Okul Montları

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Uncteks markanıza en uygun modellerde ve tasarımlarda montları sizlere sunar.

Montlar renkleri, tasarımları ve dokuları açısından dikkat edilen bir dış giyim ürünü olsa da asıl amacı soğuk havalarda kişileri sıcak tutmayı sağlamaktır. Özellikle kış aylarında montlara olan ihtiyaçlar artış göstermektedir. Erkek montları kadın montlarına oranla daha spesifik ve belirli modellere sahiptir. Bu nedenle montların tasarımları ve modelleri her sezon benzerlik gösterir. Fakat son yıllarda erkek montlarının çeşitliliği artış göstermiş ve herkesin tarzına uygun mont modelleri müşterileri ile buluşmuştur. Ayrıca birçok firma kadın ve erkek çalışanlarına ayrı ayrı mont tasarlamak yerine uniseks olarak üretilebilecek tasarımları tercih ederek zaman kazanmış oluyorlar. Bunun yanı sıra tüm çalışanların belirli bir modelde mont giyinmesi şirket içinde belirli bir görsel düzen oluşmasına da katkı sağlıyor.

Nasıl bir monta sahip olmanızın sizler için daha doğru olduğunu söyleyebilmek için montun kullanım alanına da göz önünde bulundurmak gerekir. Örneğin; okul için tasarlanan bir mont için öğrencilere yönelik işlevsel cepler içermesi gerekebilir. İş için tasarlanan montlarda ise çalışırken terletmeyecek iç tasarıma sahip montların tercih edilmesi çok daha doğru olacaktır. Kar ve yağmurun yoğun olarak görüldüğü bölgelerde dış ortamda çalışmanız gerekiyorsa su geçirmeyen montları tercih etmelisiniz.

Uncteks tarafından markanıza özel imal edilen montlar ısı yalıtımı yapar, bu sayede hava alan kumaş terletmez ve hareket ederken konfor alanınızı kısıtlamaz.

Mont Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İş yerleri, okullar, spor kulüpleri ve daha birçok alanda yer alan markalara yönelik özel üretim ve toptan satış imkanına sahip olan UncTeks’den ihtiyacınıza yönelik en uygun montu seçebilmeniz için dikkat etmeniz bazı püf noktalar vardır. Bunlar;

  • Seçtiğiniz montun su geçirmez ve rüzgar almayan bir ürün materyaline sahip olmasına dikkat edin. Çok soğuk iklime sahip bölgelerde ise sizleri sıcak tutmayacak bir yapıda mont tercih etmeniz kullanışlı olmayacaktır.

  • Doğru yalıtıma sahip ürünler tercih edin. Sentetik, kuş tüyü ve havlı kumaşlar kullanılarak yapılan montlar yalıtım özelliği taşır. Fakat her materyalin dezavantajı da bulunur. Örneğin; kuş tüyü montlar yalıtım açısından kullanışlı olsa da fazla nemli bölgelerde kullanılmamalıdır. Montu giyeceğiniz bölge fazla yağış alıyorsa deri ve yün montlar da yalıtım yapmadığı için işinize yaramayacaktır.

  • Montunuzun fermuar yapısına veya çıtlarına dikkat edin. Kaliteli fermuarlar ve çıtçıtlar montlarınızın kullanım ömrünü uzatacaktır. UncTeks rahat ve uzun ömürlü kullanımınız için montlarda ve diğer ürünlerde en sağlam materyali seçmeye özen gösterir.

  • Kol ağızlarında kelepçe bulunan modelleri seçmelisiniz. Çünkü kol ağzına yapılan kelepçeler veya koruma bantları içinize soğuk hava girmesini engeller. Özellikle zorlu hava şartlarında çalışma ortamına sahipseniz kollarınıza gelebilecek kardan, yağmurdan ve dondurucu soğuktan korunmanız doğru olacaktır.

  • Bedeninize uygun mont modelini tercih etmelisiniz. Bedeninize ve giyim tarzınıza yönelik mont seçmeniz hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacaktır. Örneğin; sürekli ceket giyinmeniz gereken bir işte çalışıyorsanız bedeninizden biraz daha büyük mont tercih edebilirsiniz. Bu sayede rahat hareket edebilirsiniz.

  • Montların yaka, şapka ve cep detaylarını göz ardı etmeyin. Şapkalı montlar birçok okulda yönetmeliğe uygun değildir. Bu nedenle okulunuz için toptan mont dikimi yapmak istiyorsanız tasarımına ekstra özen göstermelisiniz. Yaka kısmı dik montlar ise spor kulüplerine özel dikilen montlarda tercih edilmez. Çünkü sporcular hızlı ve hareketli yapıya sahip kişilerdir. Yakalı montlar hareketlerini yavaşlatabilir ve monttan alınacak verimi düşürebilir. Aynı seçilde sporculara yönelik kullanılacak herhangi bir ip detayı ani bir hareketle suratlarına çarparak olumsuz sonuçlanabilir.

UncTeks tarafından üretilen montlarda tercihinize yönelik tasarımlar en doğru kumaşlarda buluşur. Özellikle kışlık montlarda markanızın amblemi, markanıza ait mekanın tarzı, markanıza uygun renk tonu ve montun kullanılacağı alan göz önünde bulundurularak her bedene uygun sıcacık montlar üretiyoruz.