Toptan Softshell

← Geri

Softshell Modelleri

Softshell Mont

IS-1201

Softshell Yelek

IS-1202

Softshell Pantolon

IS-1203

Ürün Bilgisi

Softshell iş elbiseleri

Softshell kumaş, kış aylarında kullanılan soğuk ve rüzgar geçirmeyen bir kumaştır. İşçi kıyafetlerinde ve günlük yaşamda da kullanılmaktadır. Softshell kumaş katmanları; farklı oranlarda polyester, elastan, polyamid maddelerinden üretilir. Kullanan kişileri sıcak tutan, konforlu ve yumuşak bir iç katmanına sahiptir.

Softshell Mont

Softshell montlar esneklik özelliğine sahiptir. Koruyucu ve nitelikli özellikleri ile soğuk mevsimlerde tercih edilir. Softshell montlar güvenilir bir biçimde tasarlanırken özellikle çalışanların ihtiyaçlarına da cevap vermeye dikkat etmektedir. Softshell montlar dış katman su tutmaz ve rüzgâr geçirmez özelliği sayesinde kullanan kişilerin ıslanmasını önlemekte ve rüzgârdan az etkilenmesini sağlamaktadır.

Softshell Ceket

Hem birinci hem de ikinci tabakasıyla rüzgardan korur, sıcak tutar ve aşınmaya karşı da dayanıklıdır. Su geçirmez ve nefes alabilen özelliklere sahiptir. Hafif yağmurlu havalarda giyilmesi önerilir.

Softshell Pantolon

Yoğun efor gerektiren koşu, kayak ve trekking gibi spor aktivitelerinde ve iş ortamında kullanılabilir. Bu pantolonları kullanmak performansı arttırmaya yardımcı olabilir.

Zorlu ortamlarda çalışan insanların, sağlık açısından da bu ürün modellerini tercih ederek vücut kuru kalarak ısı kaybına uğramamaktadır. Özellikle kış aylarında, bu özellik çalışanlara kolaylık sağlar. Birbirinden çeşitli softshell iş elbiselerini Uncteks’te bulabilirsiniz.