Toptan Anaokulu Eşofman Takımı

← Geri

Anaokulu Eşofman Takımı Modelleri

Anaokulu Eşofman Takımı

Anaokulu Fermuarlı Sweat

Anaokulu Likralı %100 Pamuk Tek Alt

Toptan Anaokulu Eşofman Takımı

Anaokulu Eşofman Takımı İmalatı

Anaokulu Nedir ?

Genellikle 4-6 yaşlarında bulunan ve daha ilköğrenim çağına gelmemiş olan çocukların her yönden gelişmelerini sağlayan, çoğu zaman içinde yuva bölümü de bulunan eğitim kurumudur. Anaokulu, okul öncesi çocukların oyun ve eğitim aldıkları bir tesistir. Bu okullara genellikle 3-6 yaş arası çocuklar alınmaktadır. Anaokulu çocukların fiziksel, duygusal ve sosyal gelişiminde, bilgi ve becerilerinin gelişmesinde önemli rol oynar. Çocuğunuzun özgüvenini artırmaya yardımcı olur ve kişilik gelişimine katkıda bulunur. Müzik dinlemek, şarkı ve oyun öğrenmek, doğa gezileri gibi etkinlikler belirli bir anaokulu programının parçasıdır.

Anaokulu Eşofman Takımı

Anaokulu eşofman takımı imalatçıları son yıllarda sıklıkla tercih edilen alandır. Anaokulu eşofman imalatı hem okulda hem de günlük hayatta kullanılabilir. Logo, amblem ya da baskı ile yapılan bu takımlar bu sayede organizasyonu belirtir. Logosuz ya da amblemsiz anaokulu eşofmanları da vardır. Bu eşofmanların birçok çeşidi vardır. Ayrıca mevsime göre kreş formaları da bulunmaktadır. Yazın hafif, nefes alan kumaşlar tercih edilirken, kışın daha kalın, pamuklu kumaşlar tercih edilmektedir. Birçok okul, kendi logoları ve amblemleri ile özel anaokulu eşofmanları tasarlanmaktadır.

Anaokulu Eşofman Takım Modelleri

Anaokulu eşofman takımları genellikle rahat bir tasarıma sahiptir. Bunun en büyük sebebi çocukların hareket özgürlüğüdür ve anaokullarında ve günlük hayatta kullanılan bu takımlar logo, amblem ve baskılarla da tasarlanabilmektedir. Her okulu temsil eden bir anaokulu eşofmanı rahat giyilip çıkarılabilecek şekilde tasarlanmalıdır. Bu nedenle beli lastikli modeller tercih edilir. Ayrıca Uncteks bünyesindeki eşofman üreticileri, eşofman ceketlerinde fermuarlı ya da çıtçıtlı modeller tercih edildiğinde buna uygun tasarımlar sunar. Bu özellikler anaokulu eşofman takımını daha şık hale getirir. Anaokulu eşofmanı alt, üst ve ceketten oluşur ve kumaşı mevsimine göre seçilmelidir. Çocuğun hareket özgürlüğünü kısıtlamamak için esnek kumaşların tercih edilmesi önemlidir. Fiziksel aktivite ve günlük kullanım için uygundur.