Toptan Anaokulu Eşofman Takımı

← Geri

Toptan Anaokulu Eşofman Takımı
RENKLER
BEDENLER
4 5 6
6X / 7

Ürün Bilgisi

Anaokulu Eşofman Takımı

Anaokulu eşofman takımı, son senelerde sıklıkla tercih edilen bir kıyafettir. Anaokulu eşofman takımı hem okulda hem de günlük hayatta kullanılabilir. Logolu, amblemli veya baskılı olarak üretilen bu takımlar, böylece kuruluşları da belirtir.Üzerinde logo ve amblem bulunmayan anaokulu eşofman takımları da vardır. Bu eşofman takımlarının çok fazla çeşiti vardır. Bunun yanında, anaokulu eşofman takımları mevsimlere göre de üretilir. Yazın nefes alan ve ince kumaşlar, kışın ise daha kalın ve pamuklu kumaşlar tercih edilir. Birçok okul kendi logo ve amblemlerin yer aldığı özel anaokulu eşofman takımları tasarlar. Okul dışında kişilerin özel olarak satın alabileceği eşofman takımları da stok olarak bulunur. Uncteks bütün bu çeşitliliği kullanıcıların beğenisine sunmayı hedefler.

Anaokulu Eşofman Takımı Modelleri

Anaokulu eşofman takımları genellikle rahat bir tasarıma sahip olur. Bunun en önemli sebebi çocukların rahat hareket etmesini sağlamaktır.Anaokulunda ve günlük olarak kullanılan bu takımlar logo, amblem ve baskı ile de tasarlanabilir. Böylece kurumları da belirtir. Herhangi bir okulu temsil eden anaokulu eşofman takımları rahat giyilip çıkarılabilir şekilde tasarlanmalıdır. Bu nedenle beli lastikli modeller tercih edilebilir. Bunun yanında eşofman takımlarının ceketlerinde fermuar veya çıtçıt tercih edilebilir. Bu özellikler anaokulu eşofman takımlarının daha şık olmasını sağlar. Anaokulu eşofman takımları alt, üst ve ceketten oluşabilir.Kumaşlarının mevsimlere uygun olarak seçilmesi gerekir. Esnek kumaş tercih edilmesi çocuklarının hareketlerinin kısıtlanmaması açısından önemlidir.Fiziksel aktiviteler ve günlük kullanım için uygundur.

Anaokulu Eşofman Takımı Fiyatları

Anaokulu eşofman takımları, okulların belirlediği şekilde tasarlanabilir. Bu sebeple anaokulu eşofman takımları toplu satın alımlarda çok daha uygun fiyatlara sahip olabilir. Bununla beraber eşofman takımlarına uygulanan baskı, logo veya amblem fiyatları etkileyen parametrelerden biridir. Anaokulu eşofman takımlarının fiyatları kumaş kalitesine göre de değişiklik gösterebilir. Ayrıca farklı mevsimlerde kullanılan kumaşların da fiyat aralığı farklıdır. Anaokulu eşofman takımlarında kullanılan fermuar, çıt çıt veya ip fiyatları etkiler. Uncteks kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri kullanıcılara en uygun şekilde ulaştırmayı hedefler.