Toptan Ortaokul Kıyafetleri

← Geri

Ortaokul Kıyafet Modelleri

Kolej Ceketi

T-Shirt

Sleeve Shirt

Polo T-Shirt

Uzun Kollu Polo

Sweatshirt

Hoodie

Fermuarlı Kapşonlu Sweat

Antrenman Şortu

Cepli Şort

Likralı İki İplik Koşu Şortu

Dalgıç Tek Alt

Likralı İki İplik Tek Alt

Üç İplik Tek Alt

Dalgıç Eşofman Takımı

Pamuklu Eşofman Takımı

Toptan Ortaokul Kıyafetleri

Uncteks Ortaokul Kıyafetleri

Uncteks olarak ortaokul öğrencilerinin severek giyeceği üst kalite okul kıyafetleri ve okul formaları üretiyoruz. Beraber çalıştığımız okulların kurumsal kimlikleri ön planda olacak şekilde, modaya da ayak uyduran yeni nesil modern ortaokul kıyafetleri ve ortaokul formaları üretiyoruz. Öğrencilerimiz tasarladığımız ve özenle ürettiğimiz ortaokul kıyafetlerini okul dışındaki günlük yaşamlarında da tercihe bağlı olarak severek ve çok rahat bir şekilde giyebilmektedirler.

Kaliteden ödün vermeden yıllardır bu işi yapıyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını birinci kalite ürün ve üst düzey hizmet anlayışı ile büyük bir özveri içinde gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz süre içerisinde Uncteks olarak ortaokul kıyafetleri kategorisinde de önde gelmekten mutluluk duyuyoruz. Veliler, öğretmenlerimiz, okul çalışanlarımız ve çok değerli öğrencilerimiz için hep daha iyisi misyonu ile yıllardır ortaokul kıyafetleri, okul kıyafetleri ve okul formaları kategorilerinde üst kalite üretim gerçekleştiriyoruz.

Şu ana kadar sayısız okul, ortaokul ve kurum ile işbirliği içerisinde başarılı ürünlere imzamızı attık. Sektörün önde gelen isimleri arasına adımızı yazdırdık. Müşterilerimizin memnuniyeti motivasyonumuzdur. Gelişen dünyada çocuklarımızın, velilerin ve kurumların istek ve ihtiyaçlarını karşılayan kendini sürekli geliştiren alanında profesyonel bir ekiple sizlere hizmet veriyoruz.

Ortaokul Ürünleri

Uncteks olarak ortaokul ürünlerini üretirken öncelik olarak okulun kurumsal renklerini ve logolarını en mükemmel ve uygun şekilde tasarladığımız ortaokul kıyafetlerine aktarıyoruz. Modern ve şık bir kalıp kullanarak ortaya herkesin severek giyebileceği bir tasarım çıkarıyoruz.

Ortaokul kıyafetlerine örnek olarak; okul lakosu, okul pantolonu, okul tişörtü, okul eşofmanı, okul kolej montu, okul çantası gibi çeşitli temel ürünlerden oluşan kataloğumuzdan, isteyen okullarımız istediği ürünü seçip kendi kataloğunu oluşturabileceği gibi, istek ve ihtiyaçlarına yönelik çeşit fikrini de bizlere sunabilme imkanları vardır. İhtiyacınıza yönelik ürün çeşiti üretiminde iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünleri paket şeklinde satın alabilirsiniz veya kendi paketinizi oluşturabilirsiniz. Paket içeriğini ne kadar geniş tutarsanız okul içinde hem daha şık hem de daha kurumsal bir görüntü oluşturabilmenizde fayda sağlayacaktır.