Ortaokul Hoodie

← Geri

Ortaokul Hoodie

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Ortaokul Hoodie

Ortaokul Hoodie okullarda sıklıkla tercih edilen bir kıyafet modelidir. Özellikle baskılı ve logolu olarak tercih edilen ortaokul hoodie, öğrencilerin okuduğu okulu temsil eder.Ortaokul hoodieler, öğrencilerin ısınma ihtiyacını da karşılar. Ürünler farklı kumaş kalınlığında, renklerde ve kalitede üretilmektedir.Üzerinde okulun logosu veya amblemi olan ortaokul hoodilerin dışında, logosuz ve amblemsiz olan modeller de bulunmaktadır. Uncteks bünyesinde okulların ortaokul hoodiesi dışında özel olarak satın alabileceği stok ürünler de bulunmaktadır. Birçok okul veya kuruluş amblemlerine uygun ortaokul hoodie tasarımı isteyebilirler. Uncteks markası en sıcak tutacak hoodie modellerini kullanıcıların beğenisine sunar.

Ortaokul Hoodie Modelleri

Ortaokul hoodie modelleri, okulların ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmaktadır. Bu kıyafetler, kumaşları ve renkleri açısından farklılık gösterirler.Ortaokul hoodieleri, kışın soğuktan korur. Mevsimlik hoodieler kışlık olanlara göre daha ince kumaştan üretilirler. Günlük hayatta ve okulda rahatlıkla kullanılabilirler. Ortaokul hoodilerinin renkleri okulların talebine göre belirlenebilir. Bunun yanında okulların talepleri doğrultusunda logolar kullanılabilir. Genellikle okulu temsil eden bu logolar, nakış veya baskı şeklinde tasarlanabilir. Uncteks okulların ve kişilerin talepleri doğrultusunda ortaokul hoodieleri tasarlar. Ürünleri hem bireysel hem de toplu olarak satın alabilirsiniz.

Ortaokul Hoodie Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ortaokul Hoodie genellikle kullanıcıların yani öğrencilerin ihtiyaçlarına göre üretilir. Hoodielerin mevsimlere özel kumaşlardan üretilmesi önemlidir. Kumaş kalitesi, hoodienin duruşunu da etkilemektedir. Okullarda genellikle öğrencileri rahat ettirebilecek tasarımda ve modelde hoodieler tercih edilir.Hoodielerin kumaşları kışın sıcak tutmalıdır. Bunun yanında terletmeyen bir kumaştan üretilmelidir. Genellikle logolu tercih edilen ortaokul hoodielerin baskıları kaliteli olmalıdır. Uncteks markası kaliteli baskıyı ve ihtiyaca yönelik tasarımı birleştirerek müşterilerinin beğenisine sunar.