Promosyon Yelek

← Geri

Promosyon Yelek

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Uncteks özenle hazırlanan ürünlerini kullanıcısı ile buluşturur. Kullanıcının tercihlerini esas alarak yaklaşımlar sergiler. Promosyon ürünleri gibi ürün kategorilerinde kullanıcısının taleplerine göre hizmeti şekillenir. Farklı ürünleri bünyesinde barındıran Uncteks yelek üretimi de gerçekleştirir. Çalışanlarının konforlu şekilde hareket etmesini isteyen marka ve şirketler yelek üretimi talebinde bulunabilir. Uncteks kullanıcılarının tercihlerini ön planda tutarak üretimini gerçekleştirir. Kullanım açısından oldukça kolay olan yelekler, farklı renk ve tasarımda olabilir. Markanın tercihine göre şekillenen tasarımlar genel olarak marka logo renkleri doğrultusunda oluşturulur. Genel olarak bir veya iki renkten oluşan ürünler kullanıcıların farklı pek çok parça ile uyumlu şekilde kombinlemesine de imkân tanır.Çalışanlar markanın belirlenen gömleği veya tişörtünü seçip yelek ile de kombinleyebilir. Konforlu bir kullanım oluşturan yeleklere farklı mevsimlerde giyilmeye uygunluk gösterir. Kış veya sonbahar mevsimlerinde tercih edilebileceği gibi ilkbahar zaman diliminde de tercihler arasına girilebilir. Hareket olanağını arttıran kolsuz yapısı bu gömlekleri iş hayatı aktif olarak kullanmak için önemli bir neden olarak görülebilir. Farklı vücut ölçüleri göz önünde bulundurularak çeşitli ölçülerde yelekler bulmak Uncteks markayı bünyesinde oldukça kolaydır.

Yelek nerelerde kullanılabilir?

Çalışma hayatı sürecinde bazı durumlar çok daha fazla harekete ihtiyaç duyulabilir. Bu gibi durumlar için yelekler büyük kolaylık oluşturur. Ceketlere göre daha az parçaya sahip olan yelekler farklı mevsimlere göre tercih edilebilir. İş güvenliğinin de ön planda tutulduğu yelekler; ürün kumaşı açısından dikkat edilerek üretimi gerçekleştirilir. Kış ayları için içi polarlı yelekler sıcak tutacağı gibi hareket anlamında engel oluşturmaz. Yaz ayları için de daha serin tutacak aynı şekilde kolay hareket sağlayacak yeleklerin tercihi yapılabilir. Uncteks markası bünyesinde çalışanların rahatlıkla hareket edebileceği yelek imalatı gerçekleşir. Şirket veya oluşumun da isteği doğrultusunda çeşitli tasarımlar hizmete sunulur. Çalışma hayatında veya yapılacak herhangi bir faaliyette yelekler kolaylıkla kullanılabilir.

Yelek Fiyatları

Uncteks markası kullanıcı memnuniyetini gözetecek şekilde farklı pek çok ürün üretimi gerçekleştirir. Bu noktada farklı birden fazla marka toptan ürünler için talepte bulunabilir. Bununla beraber özel üretim ürün talebinde olanaklar arasındadır. Birçok kullanıcı ceket gibi ürünler haricinde yelek de isteyebilir. Farklı kıyafetler ile kombinlemesi kolay olan yelekler, hareket anlamında da konforlu bir süreç oluşturur. Yelek fiyatları da tasarım ve kumaş durumuna göre farklılık gösterir. Mevsimsel duruma göre fiyat değişkenliği oluşabilir. Ürünün iç kısmında yer alan polar durumu fiyat unsuruna yansıyabilir. Tasarımında yer alan farklılık ve istekler de aynı şekilde ürünün fiyat anlamında farklılaşmasında etkili olur.