Toptan İş Yelekleri

← Geri

İş Yeleği Modelleri

Muhabir Yeleği (Çok Cepli)

IY-1201

Jel Elyaf Yelek 

IY-1202

Anorak Yelek

IY-1203

İkaz Yeleği

IY-1204

Reflektörlü Yelek

IY-1205

Kapitoneli Yelek

IY-1206

Softshell Yelek

IY-1207

Toptan İş Yelekleri

İş yelekleri, kapalı ve açık alanlarda, yaz ve kış mevsimlerinde iş hayatında çok fazla tercih edilen iş kıyafetleri arasında yer almaktadır. İş yelekleri inşaat sektöründe, otomotiv, ağır sanayi, güvenlik, kamu kurumları, kargo şirketleri, sağlık, lojistik firmaları, basın ve afet ekipleri tarafından rahat, kullanışlı ve konforlu olmaları sebebi ile iş elbiseleri arasında popülerliğini sürekli olarak koruyor.

İş elbise çeşitlerinden biri olsan yeleklerinin kollarının olmaması çalışana hareket açısından rahatlık sağlamaktadır. Aynı zamanda giyen kişinin göğüs ve sırtı kapatmasıyla serin havalarda korumayı sağlar. Kargo ve lojistik firması için tercih edilen hafif kumaştan yapılan iş yeleği çalışanlara büyük rahatlık sağlar. İnşaat ve tamir işlerinde çok cepli iş yeleklerinden oluşmaktadır. Bu tür ceplerde küçük eşyaların taşınması kolay olmaktadır. İş yeleğini giyenin rahatlık ve kullanışlı olması dışında güvenlik ve markalaşma açısından da önemi oldukça fazladır. Ayrıca bu durum kurumsal kimlik ve görüntü açısından da önemlidir.

İş yelekleri kullanılacak olan iş alanlarına göre renk, kumaş gibi farklılıklar oluşmaktadır. Örneğin yol yapım çalışmalarında kullanılan iş yeleklerinde reflektörlü iş yeleği karanlık ortamlarda yaralanmalara karşı önlem olacaktır.

İstenilen tarzda ve renkte üretilen iş yeleklerinin isteğe bağlı olarak göğüs, sırt bölgelerinde logo ve iletişim adresleri işlenebilmektedir.

İş Yelekleri Fiyatları

İş yeleklerinde birçok çeşit vardır. Bunlar yazlık- kışlık yelekler, raşel yelekler, reflektörlü iş yelekleri, baskılı iş yelekleri şeklinde çeşitlere ayrılmaktadır. Karkoşe kumaş, süprem kumaş, pike(lacoste) kumaş, interlok kumaş,ribana kumaş, selanik kumaş, polar kumaş, üç iplik kumaş, iki iplik kumaş, havlu kumaş gibi farklı kumaşlarla üretilmektedir. Renk ve cep detayları gibi seçeneklere dikkat edilerek müşteri ihtiyacına uygun olacak şekilde üretilir. İş yelek fiyatları baskı yapılacak logo boyutu ve logo malzemesi uygulanacak ürüne göre fiyat değişikliği göstermektedir.