Toptan Polar Şapka

← Geri

Toptan Polar Şapka

BEDENLER

S/M L/XL

Ürün Bilgisi

Polar Şapka

Kullanıcılarına birden fazla model çeşidi sunan Uncteks polar şapkalarıyla müşterilerine rahat ve şık bir kullanım sağlar. Kaliteli polar kumaştan üretilen polar şapkaların çeşitli renk seçenekleri sayesinde bireysel alımlarda kombininize uygun tarzlar elde edebilirsiniz. Toplu alımlarda ise renk seçenekleri sayesinde Uncteks’de kurumsal kimliğinize uygun rengi seçmeniz mümkün.

Hafif yapısıyla yokmuş gibi hissettiren polar şapkalar bahar ve kış aylarındaki soğuk günlerde kişinin kombinlerinin tamamlayıcısı olduğu gibi kişiyi soğuktan korur. Uncteks’de kullanıcının zevkine veya kurumların ihtiyaçlarına göre tasarlanma imkanı bulunan polar şapkalar her yaşa ve her cinsiyete hitap eder.

Polar şapkada baskı çeşitleri

Baskılı polar şapkalarda baskı işlemi nakış ve resim baskı olmak üzere iki farklı şekilde uygulanabilir. İstenilen logo veya desen kullanılan üstün kaliteli nakış ve baskı makineleri sayesinde kaliteli iplik ve boyalar ile polar şapka üzerine uygulanır.

Polar şapka üzerine kendi marka kimliklerinin baskılarını yaptıran kurumlar, soğuğa karşı kendilerini korurken aynı zamanda kurum kimliklerini temsil edebilirler.

Polar şapkalar aynı zamanda kış aylarında spor yaparken de sıklıkla tercih edilir.

Polar şapka fiyatları

Uncteks’de polar şapka fiyatları şapkanın kumaş, renk, baskı ve modellerine göre farklılık göstermektedir. Kaliteli polar kumaştan üretilen polar şapkaların dikim işleminde de kaliteli iplikler kullanılır. Müşteriye ürünü özelleştirme imkanı da sunan Uncteks’de baskı, nakış ve kumaş renk seçenekleri mevcuttur. Uncteks müşteriye malzeme ve ürün çeşitliliği sunar. uncteks.com adresini ziyaret ederek sipariş oluşturabilir toptan ve perakende alımlar gerçekleştirebilirsiniz.