Özel İmalat

← Geri

ÖZEL İMALAT TEKSTİL ÜRÜNLERİ

Günlük yaşantıda konforlu hareket süreci keyifli zaman geçirmenin önemli koşuludur. Uncteks markasının özel imalat ürünleri ile beraber konfor ve estetik kullanıcısı ile buluşur. Özenle seçilen kaliteli kumaşların belirlenen tasarımlar ile bütünleşmesiyle birlikte ortaya kaçınılmaz bir konfor çıkar. Seri imalat ürünlerinin yanı sıra özel üretim ürünler de kullanıcısını oldukça mutlu eden standartlar oluşturur. Uncteks özel üretim ürünleri birbirinden farklı kategoriler için mümkün hâle getirir.

Şardonlu

Şardonlu ürünler, kalın ipliğe sahip kumaştan üretilir. Şardonlu ürünler kalın yapıya sahip olduğu için genellikle kış koleksiyonlarında kullanılır. Şardonlu kumaştan üretilen ceket,mont,manto gibi dış giyim ürünleri oldukça yaygındır. Bununla birlikte şardonlu alt eşofman, şardonlu eşofman takımı, sweatshirt gibi ürünler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Dry Touch

Dry Touch, Korteks’in sertifikalı kumaş türüdür. Özellikle formalarda ve spor kıyafetlerinde tercih edilen bu kumaş türü özel bir ipliğe sahiptir. Yumuşak dokuya sahip olan kumaş, pamuklu kumaşlara oranla daha az kırışır ve mukavemeti daha yüksektir. Özel olarak tasarlanan Dry Touch, pamuklu kumaş türlerine oranla daha iyi nem çeker ve hava transferini kolaylaştırır.

Polyester

Kaliteli ve dayanıklı bir kumaş türü olan polyester, ütü istemeyen kullanışlı bir üründür. Sık dokulu polyester kumaş, esnektir ve her forma kolayca girebilir. Kumaş; eşofman, pantolon, tayt gibi çok sayıda tekstil ürününde kullanılır. Parlak yüzeye sahip olan polyester, kullanıldığı kıyafetlerde şık bir görüntü oluşturur.

Nefes Alabilen Kumaş

Nefes alabilen kumaş, kendine has dokusu ve esnek yapısı sayesinde kişilere konforlu bir kullanım imkânı tanır. Esnek yapısı sayesinde rahat hareket olanağı sunan kumaş, tişört ve pantolon gibi pek çok giysinin tasarımında sıklıkla tercih edilir. Hava alabilen kumaş, yaz aylarında vücudun terlemesinin büyük ölçüde önüne geçer.

Pamuklu

Doğal elyaftan üretilen pamuklu kumaş, yüksek emicilik düzeyine sahiptir. Dört mevsim kullanıma uygun olan bu kumaş türünün farklı kalınlıkta seçenekleri bulunur. Yumuşak bir dokuya sahip olan kumaşlar yazın teri vücuttan emerek vücudunuzu serin tutar. Kullanıcılara rahat hareket imkânı sunan pamuklu kumaşlar dayanıklı ve uzun yıllar kullanıma uygun ürünlerdir.

Okul formaları gibi bazı kurumlar için ürünler oluşturabileceği gibi eşofman altı veya eşofman üstü gibi daha spor ortamlara uygun şekilde ürünlerin üretimini de gerçekleştirir. Kişinin zevk ve tercihleri doğrultusunda özel tasarımürünler özenle hazırlanarak kullanıcısının farkını ortaya koyar. Uncteks bünyesinde tişört, eşofman takımları, ceketler hatta iş elbiselerinin dahi üretimini gerçekleştirir. Bu geniş yelpazesi neticesinde kullanıcılar farklı kategorilerden taleplerine göre en uygun seçimi yapabilir. Özel kumaşların yer aldığı ürünler de softshell kumaş tarzı da bulunur. Softshell iş elbisesi imalatı da markanın hizmetleri arasında varlığını sürdürür. Marka kullanıcısının seçimlerini özenli bir imalat süreci ile karşılar. Kimi zaman iş elbiselerinde özel imalat hizmetini uygularken logosuz formalar gibi seçimlerde de faaliyetlerini devam ettirir.

Özel Üretim Ürünler Nasıl Olur?

Özel üretim kullanıcının markadan talebine göre şekillenir. Okullarda özel üretim ürünler istenebilir. Farklı beden ölçülerine göre şekillenen ürünlerin olabileceği gibi çeşitlenen tasarımlarda da ürünler görmek mümkündür. Logolu kıyafetler de aynı şekilde özel üretim konseptinde değerlendirilebilir. Bazen kullanıcılar kendi zevk görüşlerinin de içeriğinde bulunduğu özel ürünleri giymek isteyebilir. Uncteks bu tür istekleri karşılayacak şekilde ürün üretimi gerçekleştirir. Özel üretim kategorisi tam olarak bu ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenir. İsteğe göre istenilen logonun ürüne yerleştirilmesiyle mümkün olabileceği gibi logolu bir ürün logosuz şekilde de üretimi gerçekleştirilebilir. Uncteks iş elbiselerinde de renk ve kumaş seçimine göre özel üretim hizmetine dâhil olacak şekilde ürünleri kullanıcısıyla buluşturabilir. Marka kullanıcının en iyi deneyimi yaşaması için özenli ve kaliteli bir biçimde üretim süreci gerçekleştirir. Uncteks markası farklı kategorilerdeki ürünlere yönelik özel üretim hizmetini kullanıcıları için kolaylıklar verebilir.