Promosyon Gömlek

← Geri

Promosyon Gömlek

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Uncteks İş Gömlekleri

Günümüzde yeni sektörlerin ortaya çıkması, çalışma koşullarının değişmesi, üretim ve hizmet çeşitliliğinin artması gibi nedenlerden dolayı iş kıyafetleri de çeşitlilik göstermeye başladı. Bu çeşitliliğe bağlı olarak iş gömlekleri ortaya çıkan özel tasarımlar ile tercih edilecek sektöre göre değişiklik gösteren, çalışanların en büyük kurtarıcısı olan iş kıyafeti türüdür.

İş gömleği nasıl olmalıdır?

İş gömlekleri çalışan sektöre ve mevsime göre farklılık gösterebilmektedir. İş gömleği seçerken dikkat edilecek hususlar ise şunlardır:

-Güvenli ve kaliteli

-Kullanışlı

-Dayanıklı

-Rahat ve konforlu

-Çalışan ortama uygun

-Modern ve şık

-Çalışan firmanın ruhunu yansıtan

İş gömleğinin kullanım amacı nedir?

Markanız için iyi bir imaj oluştururken iş kıyafetleri büyük bir önem taşıyor. Aynı zamanda sağlık ve güvenlik, kumaş seçimi ve kullanılacak sektöre kadar her şeyi hesaba katmak gerekir. Mevsim değişikliklerine, dış ve iç mekâna göre tasarlanmış seçenekleri ile iş gömlekleri iş elbiseleri için de kurtarıcı parçalardan biridir.

Bankacılık, lokanta, özel güvenlik ve restoranlar gibi hizmet sektörü tarafından sıklıkla tercih edilen iş gömlekleri, çalışanların rahat etmesini sağlayacak klasik bir çalışma görünümü sunması, işlevsel özelliklere sahip cep modelleri ve kol modelleri ile iş kıyafetleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. İş gömlekleri, çalışanlara konfor ve rahatlık vermenin yanı sıra profesyonel bir görünüm sunar.

İş gömlekleri fiyatları

Kalite ve konforu sizinle buluşturan Uncteks, iş gömlekleri fiyatları ile de sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Uncteks, iş sağlığı ve iş güvenliğini önemseyen firmalara ve kişilere dönem dönem sunduğu kampanyalar ve özel çözümleri ile birlikte müşterilerine büyük kolaylıklar sunmaktadır.