Toptan Temizlikçi Kıyafeti

← Geri

Temizlikçi Kıyafet Modelleri

İş Önlüğü

ITK-1201

İş Pantolonu

ITK-1202

Toptan Temizlikçi Kıyafeti

İş kıyafetleri arasında yer alan temizlikçi kıyafetleri, günümüzde sağlık sektörü başta olmak üzere pek çok sektörde tercih edilmektedir. Zira temizlik personeli kıyafetleri, temizlik görevlilerinin işlerini daha iyi bir şekilde icra etmeleri için gereklidir. Temizlik kıyafetleri kullanan görevliler, hem profesyonel hem de kurumsal açıdan işlerini daha iyi bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ayrıca iş için özel olarak üretilen bu kıyafetlerin tüm özelliklerinden faydalanabilirler.

Temizlik görevlisi kıyafetleri

Temizlik görevlileri, tüm kurumlarda yer alması gereken personeller arasındadır. Gerek ofiste gerekse resmi kurumlarda, binanın temizliğinden sorumlu olan bu görevliler, sivil kıyafet giymemelidirler. Zira temizlik ürünleri, kıyafetlere hasar verebilir. Bu durumda görevlilerin günlük hayatta giydikleri kıyafetleri deforme olur ve kullanılamaz hale gelir. İşte bu nedenlerden dolayı temizlik görevlileri, temizlik görevlisi kıyafetleri arasından seçip yapıp giyinmelidir.

Temizlik yaparken giyilen kıyafetler, görevini yerine getiren çalışanların daha rahat tanınmasını sağlayacaktır. Daha önemli olan ise temizlik kıyafeti giyen bir personelin kurumsal bir görünüm kazanacak olmasıdır. Kaliteli kumaştan üretilen temizlik görevlisi kıyafetleri, sizlere kurumsal bir hava katacak ve yaptığınız işin değerini de artıracaktır.

Temizlik kıyafet modelleri

Temizlik kıyafet modelleri, ihtiyaç duyulan kuruma göre de değişiklik gösterebilir. Genel olarak benzer renk ve tasarımlara sahip olan temizlik kıyafetleri, ihtiyaç halinde de özel olarak üretilebilmektedir. Kadın ve erkek temizlik kıyafet modelleri ise boyut ve ölçü bakımından farklılık gösterebilir.

Temizlik kıyafet modelleri, elemanların görev bakımından ayırt edilmesi için kullanılabilir. Bu sayede kurum içerisinde kimlerin temizlik personeli olduğu rahat bir şekilde ayırt edilebilir. Genel olarak kadınlar pembe temizlik kıyafet modellerini tercih ederken erkekler ise daha çok mavi başta olmak üzere beyaz ve tonları temizlik kıyafetleri modellerinden seçim yapmaktadır.

Temizlik kıyafetleri özellikleri

Temizlik kıyafetleri, pek çok özelliğe sahiptir. En temel özelliği, rahat bir kullanım imkanı sağlayacak olmasıdır. Bedeninize göre satın alacağınız temizlik kıyafetleri dar alanlarda temizlik yaparken sizleri rahatsız etmez.

Temizlik kıyafetlerini diğer kıyafet türlerden ayıran bir diğer özellik ise, çalışana bir kimlik kazandırıyor olmasıdır. Temizlik personeli kıyafeti giyen birini herkes kolaylıkla tanıyabilir. Bu nedenle temizlik kıyafetlerinin özelliklerinden faydalanmak sizlere profesyonel bir hava kazandıracaktır.

Bayan temizlik kıyafetleri farklı, tasarım özelliklerine sahiptir. Örneğin tek parça şeklindeki önlükler ya da takım halinde satılan önlükler sayesinde, ek giysilere ihtiyaç duymazsınız. Pantolon ve önlük şeklinde takım satın alabileceğiniz gibi, tulum şeklinde tek parça temizlik elbisesi de alabilirsiniz. Böylece nasıl çalışmak istiyorsanız ona uygun bir şekilde temizlik kıyafetinden faydalanabilirsiniz.

Temizlik kıyafetleri fiyatları

Temizlik kıyafetleri fiyatları, markanın kıyafetlerine göre değişiklik gösterebilir. Temizlik görevlileri ve yardımcı personel formaları, kadın ve erkek modelleri olarak ayrılmaktadır. Kadınlar genel olarak pembe renkli temizlik kıyafetlerini giyerken erkekler ise daha farklı temizlik personel kıyafetlerini tercih ederler. Bu durum da fiyata etki edebilir.

Temizlik personel kıyafetleri fiyatlarındaki bir diğer etken ise, kıyafetin üretildiği malzemedir. Birinci kalite iplik ve pamuktan üretilen temizlik personel kıyafetleri, hem dayanıklı olacak hemde sizleri daha sıcak tutacaktır.