Ortaokul Pamuklu Eşofman Takımı

← Geri

Ortaokul Pamuklu Eşofman Takımı

RENKLER

BEDENLER

S M L
XL XXL

Ürün Bilgisi

Eşofman üstü nasıl olmalı?

Uncteks’de eşofman takım modelleri arasında her yaşa ve cinsiyete uygun eşofman takımı modelleri mevcuttur. Eşofman modelleri takım olarak satın alınabileceği gibi eşofman üstü ve eşofman altı olarak ayrı ayrı parçalar halinde de satın alınabilir.

Eşofman üstü erkek, eşofman üstü kadın, eşofman üstü çocuk ve okul eşofman üstü kategori çeşitleriyle her ihtiyaca uygun eşofman üstü modelleri Uncteks bünyesinde bulunur. Eşofman üstü satın alacak kişilerin dikkat edebileceği birçok konu vardır. Eşofman üstü kumaş kalitesi de dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Kumaş kalitesi incelenirken kumaşın esnek ve terletmez olması özelliklerine bakmak önemlidir.

Eşofman modelleri, yalnızca spor yaparken değil günlük hayatta da sıklıkla tercih edilmeye başlanan kıyafetler arasında yerini almış durumda. Uncteks’deki zengin renk ve baskı seçenekleri sayesinde, okul ve iş yerlerinin yanı sıra bireysel tasarım ürünler de üretilmektedir.

Eşofman üstü seçerken kullanım alanına göre eşofmanın kumaşına dikkat edilmelidir. Okul eşofman modellerinde ya da spor için alınan eşofman modellerinde kumaşın nefes alması ve terletmemesi dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır. Yapılan kumaş tercihinden sonra geniş renk seçenekleri sayesinde istediğiniz bir çok rengi tercih edebilirsiniz.

Eşofman üstü modellerinde sade ya da desenli modeller tercih edebilirsiniz. Uncteks’in üstün baskı ve nakış işlemleri sayesinde ürün üzerine istenilen logo, yazı, desen ya da fotoğraf işlemleriyle eşofman üstünü tarzınıza ve zevkinize uygun olarak tasarlayabilirsiniz.

Uncteks, eşofman üstü modellerini toptan ve perakende olarak satın alma imkanı sunar. Her yaşa ve cinsiyete hitap eden eşofman üstü modellerine UNCTEKS’den ulaşabilirsiniz.