Ortaokul Dalgıç Tek Alt

← Geri

Ortaokul Dalgıç Tek Alt

RENKLER

BEDENLER

S M L
XL XXL

Ürün Bilgisi

Birbirinden farklı renklerde ve bedenlerde üretilen ortaokul dalgıç tek alt pantolonlar günlük yaşamın ve spor aktivitelerinin vazgeçilmez unsuru olarak sıkça tercih edilen bir modeldir. Dalgıç tek altlar modası geçmeyen görünümü, çabuk yıpranmayan esnek yapısı, kullanım rahatlığı ve her kombinle kolaylıkla uyum göstermesi gibi nedenlerle son zamanlarda yükseliş göstermektedir.

Erkek modası içerisinde tüm giyim ürünlerinde olduğu gibi alt kategori de büyük önem taşımaktadır. Özellikle okul çağındaki çocuklar için üretilen pantolon modelleri arasında sağlamlığı ve esnekliği ile dalgıç tek altlar öne çıkmaktadır. Kurum, kuruluş ve okullar için ortaokul düzeyindeki çocukların yaş aralıklarına yönelik UncTeks tarafından özel üretilmesi istenilen dalgıç tek altlar sınırsız renk seçeneği ile isteğe göre üretilme imkanına sahiptir.

Ortaokul çocuklarının hızla gelişen vücut yapılarını göz ardı etmeyen UncTeks, bu doğrultuda beden aralığında da oldukça fazla seçenek sunmaktadır. S, M, L, XL, XXL bedenlerinde üretimi gerçekleştirilebilen ortaokul dalgıç tek altlara istenilen logoları ve yazıları ekleyerek özelleştirme sağlanabilir.

Ortaokul Dalgıç Tek Alt Özellikleri

Ortaokula giden çocukların yaşları dolayısıyla hızla büyüyen vücut yapıları okullarda kullanılacak pantolonlarında nasıl olması gerektiğine dair fikir oluşturmaktadır. Esnek yapısı ile hareket kabiliyetini kısıtlamayan, konfor sağlayan dalgıç pantolon modelleriyle çocuklar artık okulda ve okul dışı her alanda rahat rahat hareket etme imkanına kavuşmaktadır. Diz yapmayan, beli gereğinden fazla sıkmayan ve cepli yapısıyla ortaokul öğrencilerine avantaj sağlayan dalgıç tek alt pantolonlar aynı zamanda terletmez, yapışmaz kumaş yapısındadır.

Bu pantolonlar ekstra aksesuarlar içermez bu sayede aksesuarlar yüzünden oluşabilecek olası kazalara neden olmazlar. Ayrıca öğrencilerin hızlı ve çok da titiz olmayan yaşantıları karşısında onlarca yıkamaya rağmen renkler ilk günkü canlılığını korur. Okullarda meydana gelebilecek düşmelere, kazalara karşı dalgıç kumaş yapısına sahip pantolonlarda kolayca oluşabilecek yırtılmalar görünmez. Oldukça şık tasarıma sahip olan dalgıç tek altlar öğrenciler tarafından okul içinde veya okul dışı spor aktivitelerinde tercih edilmektedir. Sınırsız renk seçeneği, beden aralığı ile ihtiyacınıza yönelik tüm ürünler için UncTeks üzerinde sipariş oluşturabilirsiniz.

Voleybol, basketbol, atletizm gibi her alanda yapılabilecek tüm antrenmanlarda okullarınıza, spor kulüplerinize ve günlük yaşantınızda UncTeks tarafından üretilen dalgıç tek alt pantolonları güvenle tercih edebilirsiniz.