Ortaokul Likralı İki İplik Koşu Şortu

← Geri

Ortaokul Likralı İki İplik Koşu Şortu

RENKLER

BEDENLER

S M L
XL XXL

Ürün Bilgisi

Ortaokul likralı iki iplik koşu şortu

UncTeks’in ortaokul likralı iki iplik koşu şortları rahatlıkları ile ön plana çıkıyor.

Kaliteli likralı iki iplik kumaştan üretilen şortlar, en çok tercih edilen eşofmanlar arasında yer alıyor. Arka kısmında, ön yüzüne göre daha kalın ipliklerin kullanıldığı bir kumaş türü olan likralı iki iplik kumaşı, çok daha dayanıklı ve yumuşak özellik gösterir. Rahat ve esnek olduğu için genellikle spor giyim ürünlerinde sıklıkla tercih edilir.

Ortaokul öğrencilerinin okul içerisinde beden eğitimi derslerinde ya da günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Likralı iki iplik koşu şortları tişört ya da sweatlerle rahatlıkla kombinlenebilir. Rahatlığı sayesinde şort, kapalı alanda spor yaparken ya da açık havada koşu ve yürüyüşler için tercih edilebilir.

Şortlarda baskı seçenekleri

Uncteks’te likralı iki iplik şortlarının baskılı ve baskısız çeşitleri mevcuttur. Şortlar üzerine okul logoları baskı işlemleriyle uygulanabileceği gibi logosuz bir şekilde de tercih edilebilir. Okullar logo baskılı şortları öğrencileri için toptan sipariş verebilir. Birçok kurumun logo ve amblemlerine uygun baskı uygulanabilir. Logo ve amblemler baskı ve nakış işlemleri ile şort üzerine uygulanabilir.

Şort seçenekleri

Ortaokul likralı iki iplik koşu şortlarda sınırsız renk seçeneği bulunur. Uncteks’in ortaokul likralı iki iplik koşu şortlarında S, M, L, XL ve XXL olmak üzere 5 farklı beden seçeneği mevcuttur. Şortlar için toptan ürün siparişleri alınabileceği gibi kişiye özel üretimler de sağlanabilir. Kişiye özel üretimler için de istenilen logo veya amblemler baskı ve nakış işlemleri ile şort üzerine uygulanabilir.