Ortaokul T-Shirt

← Geri

Ortaokul T-Shirt

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Ortaokul T-shirt

Okul kıyafetleri bazı okullarda öğrencilerin rahat bir eğitim almasını sağlarken bazı okullarda marka bilinirliğini ön plana çıkarmak için tasarlanır. Okul kıyafetlerinde de üretim yapmakta olan markamız öğrencilerinde severek giyeceği üst düzey kalite ve günün modasına uygun üretimler yapmaktayız. Günün büyük bir çoğunluğunu okullarda geçiren öğrenciler için üretilen t-shirtlerde ilk önceliğimiz öğrencilerimizin rahat bir şekilde hareket etmelerini sağlayacak tasarımlar yapmaktır. Ürünlerimizde kullanılan maddelerde hiçbir şekilde kanserojen maddeler içermiyor. Renk çeşitliliği ile istenilen her bedende üretimler yapmaktayız.

Ortaokul Polo Yaka T-shirt

Okullarda öğrencilerin en rahat ettiği polo yaka t-shirt farklı kullanımları ile çok tercih edilen modellerimiz arasında yer alır. Bu polo yaka t-shirtlerde okulun adı veya okulun logosu süslenir. Ürünlerimizde 100% pamuklu kumaşlar kullanılıyor. Okul için tasarlansa da günlük olarak da kullanıma uygundur.

Nasıl Temin Edilir?

Okullarınız için istediğiniz tarzda T-shirtlere ulaşabilirsiniz. Her yaş grubuna ait t-shirtlerimize sitemizin ortaokul bölümünden inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler için markamıza ulaşmak için iletişim bölümündeki bilgilerle bize ulaşabilirsiniz.