Ortaokul Cepli Şort

← Geri

Ortaokul Cepli Şort

RENKLER

BEDENLER

S M L
XL XXL

Ürün Bilgisi

Ortaokul cepli şort

Okul kıyafetleri, geçmişten günümüze büyük bir çağ atlayarak geçiş yaptı. Daha modern ve şık tasarımların olduğu, farklı renk ve desenler ile birleşen okul kıyafetleri sayesinde, ülkenin her yerindeki okullarda aynı tip kıyafet zorunluluğu ortadan kalkmış oldu. Her okul kendi bünyesinde okul aile birliği ile verilen karar doğrultusunda kendi kıyafetlerini belirliyor. Okulun kurumsal kimliği açısından büyük bir önem taşıyan bu kıyafetler ile adeta her bir öğrenci okulunu temsil etmiş oluyor. Sizde okulda öğrencilerin rahatlığını düşünüyorsanız Uncteks cepli şortları tercih edebilirsiniz.

Sağlıklı okul şortları

Okul formaları ortaokul seviyesindeki öğrenciler için en çok rahatlık bakımından önem taşımaktadır. Gelişme çağında olan öğrenciler daha çok kullanımı kolay ve rahat olan okul kıyafetlerini tercih ediyor. Genellikle bu yaşlarda kıyafet yönünden oldukça seçiçi olan öğrenciler için özel olarak tasarlanan okul formaları bulunmaktadır. Her ne kadar şık desek de, kullanılan kumaşın sağlıklı olup olmadığı da önemli. Bazı ürünler çocukların sağlığını bozabiliyor. Oysa tamamen sağlıklı ürünlerden oluşan kumaşların kullanıldığı giysiler ile gönül rahatlığı ile beden rahatlığının bütünleşmesi sonucu kaliteli yaşam standartları sizleri bekliyor.

Her beden uygun şortlar

Okul kıyafetleri ortaokul bölümündeki öğrenciler için her bedene uygun ölçülerde tasarlanmaktadır. Okulun belirlemiş olduğu renk ve modele göre bedenleri hazırlanan şortlar, öğrenciler tarafından tercih edebilir. Konforlu bir okul hayatı için rahatlığı ve kumaş kalitesinden ödün vermeyen okul formaları her zaman ilk tercih edilenler arasında yer alır. Bizde Uncteks olarak sizlere uygun ölçü ve rahatlıkta okul formaları üretiyoruz.

Okul kıyafetleri fiyatları ne kadar?

Okul kıyafetlerinin fiyatları her yıl değişen ekonomiye göre değişmektedir. Okul kıyafetlerindeki fiyatların artması üretim maliyetleri ve hammadde fiyatlarının artmasından kaynaklanmaktadır.

Uncteks olarak, fiyatları olabildiğince ekonomik tutmaya çalışıyoruz. Günümüzün ekonomik şartlarında velilerin alım gücünü dikkate alarak okul kıyafetleri fiyatlarını makul seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. En iyi ürünleri en uygun fiyata vermeye çalışıyoruz.