Ortaokul Dalgıç Eşofman Takımı

← Geri

Ortaokul Dalgıç Eşofman Takımı

RENKLER

BEDENLER

S M L
XL XXL

Ürün Bilgisi

Ortaokul dalgıç eşofman takımı

Sportif faaliyetlerde yapısı gereği en çok tercih edilen kumaş türlerinden olan dalgıç kumaştan üretilen ve S bedenden XXL bedene kadar geniş beden seçeneğine sahip bir takımla konforu ve şıklığı spor bir görünümde yakalamak mümkün. Uncteks olarak sınırsız renk seçeneği ile sizleri ister baskılı ister baskısız ortaokul dalgıç eşofman takımı ile buluşturuyoruz. Baskılı versiyon kullanarak ekstra reklam bütçesi ayırmadan okulunuzun reklamını yapma imkanını yakalayabilirsiniz.

Eşofman Takımı

Velilerin en çok dikkat ettiği noktalardan biri kaliteli okul giysileridir. Tercihlerini çocuklarının uzun süre kullanabileceği dayanıklı ürünlerden yana yapan veliler için siz de okulunuz adına velilere bunu Uncteks aracılığıyla sağlayabilirsiniz. Genel olarak takımlar kurtarıcı parçalar bütünüdür. Bu yüzden ayrıca bir üst ya da alt arayışına girmekten kurtarır. Aidiyet duygusunu da içinde barındırır. Özellikle okullarda beden eğitimi derslerinde tercih edilen eşofman takımları, rahatlığı dolayısıyla tercih sebebidir. Ortaokul yaş grubundaki çocukların odakları incelendiğinde yoğun olmadığı görüldüğünde takım haldeki ürünler daha rahat olmaktadır.

Dalgıç Kumaş

Nefes alabilen esnek bir yapıya sahip dalgıç kumaş ile üretilen ürünler yapışma yapmaz. Kolaylıkla şekil alabilir ve ütü istemezler. Bu yüzden zahmetsiz bir kumaş türü olduğunu söylemek mümkündür. İlaveten baskı boyamaya çok uygun bir yapısı vardır. Tekstil sektörünün her mevsim kullanılabilmesi yönünden de gözbebeği olan kumaş sıkça kullanılır.

Dikkat edilmesi gereken bir konu yıkama konusudur. Dalgıç kumaş yapısı gereği eğer yıkama talimatlarına uyulmazsa bozulabilir. Uncteks olarak dalgıç kumaşı ustalıkla işleyip sizlerin kullanımına hazır ortaokul dalgıç eşofman takımıhaline dönüştürüyoruz.