Ortaokul Sweatshirt

← Geri

Ortaokul Sweatshirt

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Ortaokul Sweatshirt

Okul kıyafetlerinde de üretim yapmakta olan markamız kullandığı malzemelerin kalitesi ve kullanıcın rahatlığını dikkate alarak üretim yapmaktadır. Günlerinin büyük bir bölümünü okulda geçiren öğrenciler için üretilen sweatshirtlerde önceliğimiz hareketlerini kısıtlamayacak ergonomik, şık tasarımlar yapmaktır. Ürünlerde kullanılan malzemeler kanserojen madde içermez ve sınırsız renk seçeneği mevcuttur. Sweatshirtler de üretilen beden seçenekleri xs ile 6xl arasındadır.

Sweatshirt seçenekleri

Okul kıyafetlerinde olduğu gibi ortaokul için ürettiğimiz ürünlerimizde de farklı çeşitler bulunmaktadır. İsteğe göre kolej ceketi, t-shirt, sweatshirt, hoodie gibi çeşitli kıyafetler tasarlanabilir. Mevsimlik olarak da tercih edilebilen sweatshirtler okulların büyük bi zamanı kış aylara denk geldiği için öğrenciler için konforlu tercihler arasındadır. Sweatshirtler için istenilen baskı ya da nakış yapılabilmektedir. Yapılacak olan baskı veya nakış ile okulunuz logosunu, ismini tanınır hale getirebilirsiniz. Sweatshirtlerde kullanılan malzemeler çocukların vücutlarının kolay nefes alabilmesi için özenle seçilmektedir.

Nasıl temin edilir?

Okulunuz için istediğiniz sweatshirte ulaşmak zor değil. Sitemizin ortaokul alanından ürünleri inceleyebilir, özelliklerine bakabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin üretilmesi iletişim bilgilerinden markamıza ulaşabilir detaylı tasarım ve bilgilere erişebilirsiniz.