Ortaokul Fermuarlı Kapşonlu Sweat

← Geri

Ortaokul Fermuarlı Kapşonlu Sweat

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Ortaokul Fermuarlı Kapşonlu Sweat

Okul kıyafetlerinde de üretim yapmakta olan markamız kullanıcın rahatlığını dikkate alarak üretim yapmaktadır. Günlerinin büyük bir bölümünü okulda geçiren öğrencilerin konforları için üretilen fermuarlı kapşonlu sweatshirtlerde önceliğimiz hareketlerini kısıtlamayacak tasarımlar yapmaktır. Ürünlerde sağlığa zararlı maddeler kullanılmaz ve sınırsız renk seçeneği mevcuttur. Sweatshirtler de 36 ile 74 arası bedenler üretilmektedir.

Kapşonlu Sweat

Okul kıyafetlerinde olduğu gibi ortaokul için ürettiğimiz ürünlerimizde de farklı çeşitler bulunmaktadır. İsteğe göre kolej ceketi, t-shirt, sweatshirt, hoodie gibi çeşitli kıyafetler tasarlanabilir. Okullarda en çok tercih edilen ürünler arasında olan kapşonlu sweatler için markamız istenilen baskı ya da nakış yapılabilmektedir. Kapşonlu sweatlerin fermuarları kaliteli malzemelerden olmasına özen gösterilir. Kapşonluların iç yüzleri ister sweat kumaşından ister farkı renklerden tasarlama bilmektedir. Kapşonlu sweatler arasında en çok tercih edilen siyah renk ile okul formalarında öğrenciler daha şık ve tarz görünüm oluşturmaktadır. Yapılacak olan baskı veya nakış ile okulunuz logosunu, ismini tanınır hale getirebilirsiniz. Sweatshirtlerde kullanılan malzemeler çocukların vücutlarının kolay nefes alabilmesi için özenle seçilmektedir.

Nasıl temin edilir?

Okulunuz için istediğiniz sweatshirte ulaşmak zor değil. Sitemizin ortaokul alanından ürünleri inceleyebilir, özelliklerine bakabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin üretilmesi iletişim bilgilerinden markamıza ulaşabilir detaylı tasarım ve bilgilere erişebilirsiniz.