Ortaokul Sleeve Shirt

← Geri

Ortaokul Sleeve Shirt

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Ortaokul Sleeve Shirt

Okullar için özel olarak hazırlanan sleeve shirt’ler bir okulun marka değerini yükseltmesine yardımcı olarak, okul kıyafetlerini de ön plana çıkarmaktadır. Gerek konforu gerekse şıklığı ile okullarda kendini gösteriyor. Okulların tüm kıyafetlerini güvenle yaptırabileceği, kaliteyi sizlere uygun fiyatlarla sunmakta ve tasarımları ile okulunuzun marka değerini yükseltmenize yardımcı oluyoruz.

Okul kıyafetlerinde kalite

Okul kıyafetleri alırken veliler kıyafetlerin kaliteli olmasını istiyor. Ürünlerin genellikle pamuk ve yünlü olmasına dikkat ediyor. Veliler genellikle okul kıyafetlerini alırken dokunarak kalitesini inceler. Bizde siz müşterilerimiz için polyesterli ürünler üretmiyor sizin sağlığınıza dikkat ediyoruz.

Okul kıyafetlerinde fiyat

Okul kıyafetleri alırken veliler kıyafetlerin uygun kalitede olmasını istiyor. Kaliteli ürünleri olabildiğince makul bir fiyat ile almak istiyorlar. Bizde müşterilerimize olabildiğince uygun fiyat ve kalitede ürünlerimizi sunuyoruz.

Okul kıyafetlerinde konfor

Öğrenciler haftanın beş günü üzerlerinde çıkarmadığı okul kıyafetlerinin kullanımı rahat ve konforlu olması önemlidir.

Okul kıyafetlerinde dayanıklılık ve çeşitlilik

Okul kıyafetlerinin dayanıklı ve çeşitli olması velileri rahatlatmaktadır. Dayanıklı pamuklu kumaşlar ile velilerde öğrenciler de mutlu olmaktadır.

Okul kıyafetleri fiyatları ne kadar?

Okul kıyafetlerinin fiyatları her yıl değişen ekonomiye göre artmaktadır. Fiyatları etkileyen sebepler ise birden fazladır. Birincisi ve en önemli olan okul kıyafetlerinin fiyatlarının artması üretim maliyetleri ve hammadde fiyatlarının artmasından kaynaklanmaktadır. Diğer sebep ise satıcıların kar elde etmek istemesinden kaynaklanmaktadır.

Uncteks olarak, fiyatları olabildiğince ekonomik tutmaya çalışıyoruz. Günümüzün ekonomik şartlarında velilerin alım gücünü dikkate alarak okul kıyafetleri fiyatlarını makul seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. En iyi ürünleri en uygun fiyata vermeye çalışıyoruz.