Toptan Anaokulu Fermuarlı Sweat

← Geri

Toptan Anaokulu Fermuarlı Sweat
RENKLER
BEDENLER
4 5 6
6X / 7

Ürün Bilgisi

Anaokulu Fermuarlı Sweat

Anaokulu Nedir?

Anaokulu, 36-72 aylık çocukları, hayata ve ilkokula hazırlamak için, yarım gün veya tam gün eğitim veren okul öncesi eğitim kurumudur. Resmi ya da özel olarak kurulabilirler. Orman anaokulu türü de bulunur. Ana sınıfı ile anaokulunu birbirine karıştırmamak gerekir. Bu bağlamda anaokulu; tamamen 36-72 aylık çocukların eğitimine göre tasarlanmış ve yapılmış kurumlardır.

Bu kuruluşlarda her şey çocuklara göre ayarlanmıştır. Öğretmenler, alanında eğitim almış veya mevcut pozisyonu için sertifika almış kişiler arasından seçilmektedir. Tam gün ve yarım gün eğitim kursları mevcuttur. Anaokulu sınıfları, ilkokul müfredatının bir parçası olarak sunulur ve 48-72 aylık çocuklara yarı zamanlı olarak öğretilir. Bir ev inşa etmek, okul öncesi çocuklarla değil, ilkokul öğrencileriyle başlar.

Anaokulu, çocukların sağlıklı beslenmeleri için kahvaltı, öğle yemeği ve ara öğünler sunmaktadır. Oyun özellikle anaokulu öncesi çocuklar için önemlidir. Çünkü oyun hem öğrenmek hem de öğrenmek, dünyanın bilgisi ve eğitimidir.

Anaokulu Fermuarlı Sweat Nedir?

Anaokulu fermuarlı sweat, anaokulu öğrencileri ve kreş öğrencileri için üretilen, anaokuluna giderken ve gündelik hayatta da rahatlıkla kullanılabilen sweat çeşitlerinden biridir. Anaokulu fermuarlı sweatleri anaokulu ve kreş öğrencileri için hem rahat hem de şık genellikle de anaokulunun kurumsal kimliğini yansıtan rengarenk anaokulu fermuarlı sweatleridir.
Anaokulu fermuarlı sweatler, tişörtler, uzun kollu tişörtler, polo yaka kısa kollu tişört, polo yaka uzun kollu tişört, kapşonlu sweatshirt, fermuarlı ceketler gibi farklı ürün seçenekleri de bulunmaktadır.

Anaokulu Fermuarlı Sweat Özellikleri Nelerdir?

Anaokulu fermuarlı kazaklar, okul öncesi veya anaokulları için pamuklu, pamuk-polyester veya polyesterden 2 veya 3 iplikli ve üstte kapüşonlu giysilerdir.

Başlık genellikle bir büzme ipi ile çevrilidir ve başlık, boyundan bir iplikle sıkılabilir.

Ancak bu kayış yaygın olarak kullanılmamakta ve bir aksesuar olarak kalmaktadır.

Çocuk odası fermuarlı süveterin ön tarafının bir veya iki yanında cepleri vardır. Anaokulu eşofmanının kolları ve dizleri hafif esnek ve esnek kaşkorse kumaştan yapılmıştır. Anaokulu fermuarlı gömleklerine fermuarlı hırka veya kazak da denmektedir.

Anaokulu fermuarlı sweatler, anaokulu ve kreş öğrencileri için cıvıl cıvıl rengarenk seçenekleri ile sizin istediğiniz doğrultusunda hazırlanabilmektedir.