Lise T-Shirt

← Geri

Lise T-Shirt

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Lise T-shirt

Liseler için özel olarak hazırlanan t-shirtler bir okulun değerinin yükselmesine de yardımcı oluyor. Gerek konforu gerekse şıklığı ile de lise t-shirtlerimiz okullarda kendini gösteriyor.

Liselerin güvenle okul kıyafetlerini yaptırabileceği, kaliteyi yakalayabilecekleri uygun fiyatlar sunuyoruz. Tasarımlarımız ile de okulunuzun marka değerini yükseltmenizde yardımcı oluyoruz.

Lise öğrencisi için okul forması neden gerekli?

Eşitlik

Söz konusu okulda forma giyilmesi olduğunda, en çok kullanılan kelimelerden biridir eşitlik. Bunun sebeplerinden biri okul formalarının çocukların aynı şekilde giyinmesine olanak sağlıyor olmasıdır. Böylece hiçbir çocuk modası geçmiş bir kıyafet giydiği için zorbalığa uğramamış oluyor. Okulların kurumsal kimliği de dikkate alınarak kıyafet seçenekleri artırılmıştır.

Aitlik hissi

Okul forması neden gerekli sorusunun cevabının biri de aitlik hissini artırmasıdır. Özellikle köklü tarihi geçmişi olan okullarda amblem, kıyafet veya renk aracılığı ile bir kuruma ait olmak, gurur, prestij ve büyük bir topluluğun parçası olmak anlamına gelir. Modayı takip eden öğrencilerin severek giyebileceği bu kıyafetleri tasarlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Pratik

Çocukları okul forması giyen ebeveynlerin işleri daha da kolaylaşabilir. Çünkü okul kıyafetlerini dolaptan çıkarıp kolayca giyebilmeleri ve her gün ne giyeceğim derdine son vermesidir. Böylece ebeveynler zamandan ve paradan tasarruf ederler.

Disiplin

Okulda öğrencilerin dikkat dağınıklığının sebeplerinden biri de kıyafetler olabilmektedir. Ayrıca okul formaları sayesinde öğrencilerin okul dışından gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı okul formaları sayesinde korunabilmektedir.

Her bedene uygun t-shirtler

Okul kıyafetleri lise okuyan öğrenciler için her bedene uygun ölçülerde tasarlanmaktadır. Okulun belirlemiş olduğu renk ve modele göre bedenleri hazırlanan tshirtler öğrenciler tarafından tercih edebilir. Konforlu bir okul hayatı için rahatlığı ve kumaş kalitesinden ödün vermeyen okul formaları her zaman ilk tercih edilenler arasında yer alır. Bizde Uncteks olarak sizlere uygun ölçü ve rahatlıkta okul formaları üretiyoruz.

Okul kıyafetleri fiyatları ne kadar?

Okul kıyafetlerinin fiyatları her yıl değişen ekonomiye göre değişmektedir. Okul kıyafetlerindeki fiyatların artması üretim maliyetleri ve hammadde fiyatlarının artmasından kaynaklanmaktadır.

Uncteks olarak, fiyatları olabildiğince ekonomik tutmaya çalışıyoruz. Günümüzün ekonomik şartlarında velilerin alım gücünü dikkate alarak okul kıyafetleri fiyatlarını makul seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. En iyi ürünleri en uygun fiyata vermeye çalışıyoruz.