Lise Kolej Ceketi

← Geri

Lise Kolej Ceketi

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Beyzbol Üniforma Ceketi Nedir?

Neden Beyzbol Üniforma Ceketi Tercih Ediliyor?

Son yıllarda okulların genelinde öğrenciler için daha rahat kıyafet seçeneklerine geçildi. Klasik siyah okul ceketi gibi modellerin yanında farklı renklerde de üretilen formalar öğrencilerin günlük hayatında büyük rahatlık sağlıyor. Okul ceketi olarak da sıklıkla kullanılan model ise beyzbol üniforma ceketi oldu. Günlük hayatta da sıklıkla kullanılan bu modelin sıklıkla tercih edilmesinin birçok sebebi var.

En önemli sebebi bu ürünün ceket modelleri içinde tasarımı ile en dikkat çeken tarzlardan biri olmasıdır. Çeşitli renk ve kumaş tasarımlarıyla üretilen bu model erkek ceketi olarak kullanıcıların tercih ettiği kadar kadınların da tercihidir hatta genelde unisex bir model olarak kullanılabilir. Ceketler, kadınların sıklıkla kombinlerinde yer verdiği bir parçadır.

Öyle ki kadın ceketi modelleri oldukça çeşitlidir.Özellikle günlük hayatta basit kombinlenmesi ile kolaylık sağlayan beyzbol üniforma ceketi, kadınların dolaplarında sıklıkla yerini almaya devam ediyor. Bu modelin tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise çeşitli logolarla da kişiselleştirilmesidir.Bir spor kulübünün, bir markanın veya kişisel bir tasarımın odağında olan bu logolu ceket tarzı kullanıcıların en çok beğendiği modeldir. Ayrıca bu modeli mevsimlere göre de uyarlamak mümkündür. Örneğin kışın polar logolu ceket sıklıkla tercih edilir. Uncteks sitemizde kişisel zevkinize uygun pek çok model vardır.

Beyzbol Üniforma Ceketinin Özellikleri

Günlük hayatımızda, sporda, arkadaş toplantılarında, okulda ve ofiste şık ve tarz olmayı çoğumuz önemseriz.Bazen bir ceket tercihi ile tarzımızı ortaya koymak çok basittir. Bu zamanlarda sıklıkla tercih ettiğimiz modellerden biri beyzbol üniforma ceketidir.Hem kadınların hem erkeklerin sıklıkla tercih etmesinin en büyük sebeplerinden biri çok kolay kombinlenmesidir.

Bununla birlikte bu modelde çeşitlilik çok fazladır. Çeşitli logolarla zengiştirilebilir bir model olması tarzımızı ortaya koyar. Önü düğmeli, fermuarlı ve sıklıkla çıtçıtlı olabilir. Bu durum modelin duruşu için önemlidir ancak sıklıkla önü açık olarak da kullanılır. Yakasının V olması veya yuvarlak olması da ceketin duruşunu etkiler. Zevkimize göre yaka modelini tercih edebiliriz.Bununla birlikte üretildiği kumaşın sağlık açısından uygun olmasının yanında mevsimlere uyumlu olması da çok büyük önem taşır. Bu modelin suya dayanıklı ve soğuktan koruması için polar modelleri de vardır. Uncteks sitemizden bu ürünleri inceleyip, satın alabilirsiniz.