Lise Polo T-Shirt

← Geri

Lise Polo T-Shirt

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Okul Polo Yaka Tişört Modelleri Nasıl Tasarlanır?

Polo yaka tişört modelleri günlük hayatta sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Polo Tişörtler hem erkek hem kadınlar için kurtarıcı parça olmaya devam ediyor.

Okul hayatında polo yaka tişört vazgeçilmez bir parçadır. Oluşan talebi karşılamak amacıyla geniş model seçenekleriyle üretilir. Bu seçenekler arasında da polo bluz modelleri, polo yaka kazaklar ve mevsim geçişlerinde kullanım için yaz aylarında polo yaka kısa kollu tişörtler ve kış aylarında ise polo yaka uzun kollu tişörtler yada polo yaka uzun kollu kazaklar tercih ediliyor. Bununla beraber ilkokul, ortaokul, ve liselerde polo yaka üniformaların da talebi oldukça büyüktür. Öğrenciler polo okul kıyafetleriyle daha rahat ve farklı tasarımlarla kullanımı tercih ediyor.

Bu ürünler pratik ve kurtarıcı parçalar olsa da seçilirken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Öncelikle vücuda uygun doğru kalı seçimine dikkat edilmeli. Yaka kısımları boyun ölçüsüne göre uygun kesimde olmalıdır. Polo yaka tişört erkek öğrenci ve kız öğrenciler için çok bol olan yakaların ürünün dökülmesine sebep olur ve bolluğunun göze hoş gelmez. Ayrıca yakalar olması gerekenden de dar olursa kişiyi olduğundan daha iri gösterebilir. Okul polosunda uzunluğu kemerin hemen altında bitmesi yani pantolon ceplerinin altına kadar uzamaması daha doğru olur. Vücuda uygun olarak üretilip seçilen bu ürünler şık bir görünüm sağlar.

Okul Polo Yaka Tişörtlerin Özellikleri

  • Ürünlerin yakaları kendi içlerinde farklılıklar gösterse de genel olarak iki yana doğru açık ve geniş yakalara sahiptir.

  • Yakalar kalıplı durmasını sağlayacak şekilde kumaşlardan yapılır.

  • Polo yaka tişörtlerimizde yaka bölümlerinde düğmeler bulunur. 2 yada 3 tane düğmeler tercih edilir.

  • kollarının düz olabileceği gibi ayrıca şerit manşetli de olabilir.

  • Genellikle düz olduğu düşünülse de okul logoları ile şıklık katar.

  • Polo yakalı tişörtler okul dışında hem günlük hemde spora uygun olarak tasarlanır.

  • Her yaş grubu için idealdir.

Polo Yaka Tişörtlere UNTECKS sitemizden ulaşabilirsiniz.