Hoodie

Şardonlu

Şardonlu ürünler, kalın ipliğe sahip kumaştan üretilir. Şardonlu ürünler kalın yapıya sahip olduğu için genellikle kış koleksiyonlarında kullanılır. Şardonlu kumaştan üretilen ceket,mont,manto gibi dış giyim ürünleri oldukça yaygındır. Bununla birlikte şardonlu alt eşofman, şardonlu eşofman takımı, sweatshirt gibi ürünler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.

%95 Pamuk

Doğal elyaftan üretilen pamuklu kumaş, yüksek emicilik düzeyine sahiptir. Dört mevsim kullanıma uygun olan bu kumaş türünün farklı kalınlıkta seçenekleri bulunur. Yumuşak bir dokuya sahip olan kumaşlar yazın teri vücuttan emerek vücudunuzu serin tutar. Kullanıcılara rahat hareket imkânı sunan pamuklu kumaşlar dayanıklı ve uzun yıllar kullanıma uygun ürünlerdir.

%5 Polyester

Kaliteli ve dayanıklı bir kumaş türü olan polyester, ütü istemeyen kullanışlı bir üründür. Sık dokulu polyester kumaş, esnektir ve her forma kolayca girebilir. Kumaş; eşofman, pantolon, tayt gibi çok sayıda tekstil ürününde kullanılır. Parlak yüzeye sahip olan polyester, kullanıldığı kıyafetlerde şık bir görüntü oluşturur.

Baskısız Hoodie

Hoodie, gençlerden yetişkinlere herkesin gardırobunda mutlaka yer alan kıyafetlerin arasındadır. Özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilen bu ürün, rahatlığı ve şıklığı ile ön plana çıkar. Unteks’in sunduğu baskısız hoodie seçenekleri, farklı alanlarda kullanıma uygun olur. Aynı zamanda toptan alım seçenekleriyle de dikkat çekici hale geliyor. Sizler de toptan baskısız stok ürünleri sunmuş oldukları bu avantajlarla değerlendirerek seçime gidebilirsiniz. 

Baskısız Hoodie Tasarımı ve Geniş Kullanım Alanı

Hoodie, tek başına bir stil ifadesi olmanın yanında, üzerine baskı yaparak kişisel veya kurumsal tasarımlarla da öne çıkabilir. Fakat baskısız hoodie satın almak, genellikle kendi tasarımlarını uygulamak isteyenler veya sade bir tarz arayışında olanlar için ideal olur. Unteks, bu ihtiyaç doğrultusunda baskısız hoodie seçenekleriyle kullanıcılara seçenekler sunuyor. Unteks bu seçenek gibi toptan okul sweat ve toptan lise kıyafetleri seçenekleriyle de farklı tasarımları kullanımda bulunduruyor. Bunun yanında baskısız hoodielerde okul gibi kurumsal alanlarda kullanıma uygun oluyor. Okullar, etkinlikler veya kurumsal faaliyetler için toptan hoodie alımı, hem ekonomik hem de pratik bir çözüm elde etmeyi sağlıyor. Sizlerin de toptan baskısız stok seçenekleri doğrultusunda hareket ederek, ekonomik ve pratik çözümleri elde etmeniz mümkün olur. 

Baskısız Hoodie Fiyatları

Toptan alımlarda maliyet, en önemli kriterlerin arasında yer alır. Unteks, baskısız hoodie fiyatları konusunda da müşterilerine avantajı seçenekler sunar. Toptan okul montları veya toptan okul pantolonu gibi kıyafet seçenekleriyle de toptan alışverişte daha uygun fiyat seçeneklerine sunulabilir. Baskısız hoodieler, sunulan renk seçeneklerine ve alınacak olan sayıya bağlı olarak da farklı fiyatlarla sunulabilir. Bu bağlamda bütçeye göre hareket edilerek, istenilen fiyata baskısız hoodie değerlendirmesine gidilebilir. 

Unteks’in sunmuş olduğu baskısız hoodieler, hem kaliteli kumaşlarıyla hem de sunmuş oldukları fiyatlarıyla dikkat çeker. Farklı alanlarda, özellikle toptan ihtiyaçlar için ideal bir seçim olan bu ürünler, en iyi deneyimi elde etmeyi sağlar. Sizler de kullanım alanına bağlı olarak toptan sunulan hoodie seçeneklerine göz atarak değerlendirmeye gidebilir, uygun olan seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.