Climacool T-Shirt

%100 Polyester

Kaliteli ve dayanıklı bir kumaş türü olan polyester, ütü istemeyen kullanışlı bir üründür. Sık dokulu polyester kumaş, esnektir ve her forma kolayca girebilir. Kumaş; eşofman, pantolon, tayt gibi çok sayıda tekstil ürününde kullanılır. Parlak yüzeye sahip olan polyester, kullanıldığı kıyafetlerde şık bir görüntü oluşturur.

Dry Touch

Dry Touch, Korteks’in sertifikalı kumaş türüdür. Özellikle formalarda ve spor kıyafetlerinde tercih edilen bu kumaş türü özel bir ipliğe sahiptir. Yumuşak dokuya sahip olan kumaş, pamuklu kumaşlara oranla daha az kırışır ve mukavemeti daha yüksektir. Özel olarak tasarlanan Dry Touch, pamuklu kumaş türlerine oranla daha iyi nem çeker ve hava transferini kolaylaştırır.

Nefes Alabilen Kumaş

Nefes alabilen kumaş, kendine has dokusu ve esnek yapısı sayesinde kişilere konforlu bir kullanım imkânı tanır. Esnek yapısı sayesinde rahat hareket olanağı sunan kumaş, tişört ve pantolon gibi pek çok giysinin tasarımında sıklıkla tercih edilir. Hava alabilen kumaş, yaz aylarında vücudun terlemesinin büyük ölçüde önüne geçer.

Toptan Baskısız Tişört Modelleri

Uncteks markası bünyesinde farklı pek çok ürünü bulundurur. Bu ürünler farklı ihtiyaçlara yönelik olabilir. Okul ürünleri olabileceği gibi spor sürecinde rahat giyinmek için de ürünler olabilir. Marka bünyesinde farklı pek çok ürünü barındırır. Bu ürünlerin birçoğu farklı kurum ve kuruluşların talepleri üzerine üretimi gerçekleşmiştir. Birçok ürün belli bir sayı çerçevesinde üretilirken bazı ürünler stok olarak kalabilir. Baskısız stok ürünler Uncteks markası bünyesinde tekrardan satışa sunulur. Farklı dokularda baskısız eşofman takımları rahat kullanım seven kişilere yönelik olabileceği gibi tek başına pantolon veya tişörtte ürün skalası içerisinde yerini alabilir. Üst giyim tercih edenlere özel sweatler olabileceği gibi polo toptan baskısız tişört de ürün yelpazesi arasında yerini alabilir.

Toptan Baskısız Stok Tişört Modelleri

Konforlu giyimi tercih eden kişiler için birebir olan eşofmanlar farklı tasarımlarla kullanıcı ile buluşur. Özellikle belli tasarımları seven kullanıcılar için bu ürünler oldukça avantajlıdır. Uncteks markasının içeriğinde yer alan baskısız stok eşofman takımları belli bir tasarımı beğenen kullanıcılar için uygun olabilir. Rahat ve şık tasarımlar seven kullanıcılar için uygun olabilen eşofmanlar genel olarak takım şeklinde satılır. Eşofman takımı genel olarak 3 parçadan oluşur. Pantolon, tişört ve ceketten oluşan takım içerisinde mevsime göre farklılık oluşur. Kış aylarında uzun kollu tişörtler yer alırken yaz aylarında kısa kollu tişörtler yer alır. Kullanıcının zevkine göre değişen eşofman takımları çeşitli renklerde sunulur.

Baskısız Stok Ürünleri Fiyatları

Uncteks kullanıcı memnuniyetini göz önünde bulundurarak farklı ürünlerin üretimini gerçekleştirir. Okul forması ve iş üniformaları haricinde konforlu eşofmanlar da içerikler arasında yerini alır. Kurum ve kuruluşların isteklerine göre şekillenen ürünler kullanıcıya rahat bir kullanım sağlar. Genel olarak seri üretim üzerinden toptan alınan ürünler haricinde üretim fazlası ürünler stok olarak satışa sunulur. Herhangi bir amblem belirtmeyen ve baskısız olarak geçen stok ürünler. Bazı kullanıcıların tercihleri arasında yerini alır. Bu ürünlerin fiyatları diğer ürünlere göre farklılık gösterebilir. Baskısız stok ürünler diğer özel yapım ürünlere fiyat anlamında daha uygun olabilme ihtimali vardır.