Pamuklu Eşofman Takımı

%95 Pamuk, %5 PES

Doğal elyaftan üretilen pamuklu kumaş, yüksek emicilik düzeyine sahiptir. Dört mevsim kullanıma uygun olan bu kumaş türünün farklı kalınlıkta seçenekleri bulunur. Yumuşak bir dokuya sahip olan kumaşlar yazın teri vücuttan emerek vücudunuzu serin tutar. Kullanıcılara rahat hareket imkânı sunan pamuklu kumaşlar dayanıklı ve uzun yıllar kullanıma uygun ürünlerdir.

Dry Touch

Dry Touch, Korteks’in sertifikalı kumaş türüdür. Özellikle formalarda ve spor kıyafetlerinde tercih edilen bu kumaş türü özel bir ipliğe sahiptir. Yumuşak dokuya sahip olan kumaş, pamuklu kumaşlara oranla daha az kırışır ve mukavemeti daha yüksektir. Özel olarak tasarlanan Dry Touch, pamuklu kumaş türlerine oranla daha iyi nem çeker ve hava transferini kolaylaştırır.

Nefes Alabilen Kumaş

Nefes alabilen kumaş, kendine has dokusu ve esnek yapısı sayesinde kişilere konforlu bir kullanım imkânı tanır. Esnek yapısı sayesinde rahat hareket olanağı sunan kumaş, tişört ve pantolon gibi pek çok giysinin tasarımında sıklıkla tercih edilir. Hava alabilen kumaş, yaz aylarında vücudun terlemesinin büyük ölçüde önüne geçer.

Baskısız Pamuklu Eşofman Takımı

Spor salonunda, evde veya günlük hayatta; eşofman takımı, rahatlık ve konfor arayışında olan kullanıcıların tercihleri arasında yer alır. Uncteks, sunduğu baskısız eşofman takımlarıyla kullanıcılara hem şıklık hem de üstün konfor sunar. Toptan baskısız stok ürünleri arasında bulunan bu takımlar, birçok farklı alanda tercih edilebilir. Aynı zamanda ürünlerin toplu olarak satın alınmasıyla ekonomik avantajlar elde etmekte mümkündür. 

Baskısız Pamuklu Eşofman Takımı Özellikleri

Birçok insan eşofman takımlarının konforlu olmasını ister. Uncteks, bu noktada konforu bir adım öteye taşıyarak, ürünlerde kullandığı malzeme kalitesiyle de fark yaratıyor. Eşofman takımları, %95 pamuk ve %5 PES içeriğiyle sunuluyor. Bu bileşim, ürüne esneklik katarak hareket kabiliyetinin kısıtlanmasının önüne geçiyor.

Bunun yanında Dry Touch teknolojisine sahip olan ürünler, kumaşın yumuşaklığına yumuşaklık katarak, giyimde daha çok rahat edilmesini sağlıyor. Özellikle spor yaparken veya aktif bir gün geçirirken, bu özel kumaş türü sayesinde nemin daha hızlı emilmesi mümkün olur. Böylelikle daha kolay hava transferi elde edilebilir. 

Nefes alabilen kumaş özelliği sayesinde, vücudun gün boyu ferah kalması sağlanır. Bu özellik, sıcak günlerde bile eşofman takımıyla rahat olmayı mümkün kılar. Toptan baskısız stok kıyafet seçeneklerinde de bu özelliğe erişmek mümkündür. 

Baskısız Pamuklu Eşofman Takımı Fiyatları

Uncteks’in baskısız stok avantajlarıyla kurumsal ihtiyaçlarınızı gidebilirsiniz. Toptan okul sweat veya toptan okul pantolonu  gibi ürünlerde de bu avantaj, maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltmanızı sağlar. Eşofman takımlarıyla da elde edilebilecek bu avantaj, kullanıcılar için dikkat çekici ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar. Yüksek kaliteye ve dayanıklılığa sahip olan bu ürünlerle birlikte istenilen deneyimin yakalanması olağan hale gelir. 

Kalitesi ve konforuyla öne çıkan Uncteks pamuklu eşofman takımları, her türlü ihtiyaca cevap vermek adına tasarlanmıştır. Baskısız, toptan ve stok avantajlarıyla hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlarınız için bu ürünler ideal seçenekler olur. Bunun yanında toptan lise kıyafetleri de Uncteks tarafından sunulan ideal ürünler arasında yer alır. Bu noktada da arayışta olan kullanıcıların arzuladıkları ürünlere ulaşması olağan hale gelir.