Pamuklu Tek Alt Eşofman

%95 Pamuklu

Doğal elyaftan üretilen pamuklu kumaş, yüksek emicilik düzeyine sahiptir. Dört mevsim kullanıma uygun olan bu kumaş türünün farklı kalınlıkta seçenekleri bulunur. Yumuşak bir dokuya sahip olan kumaşlar yazın teri vücuttan emerek vücudunuzu serin tutar. Kullanıcılara rahat hareket imkânı sunan pamuklu kumaşlar dayanıklı ve uzun yıllar kullanıma uygun ürünlerdir.

Şardonlu

Şardonlu ürünler, kalın ipliğe sahip kumaştan üretilir. Şardonlu ürünler kalın yapıya sahip olduğu için genellikle kış koleksiyonlarında kullanılır. Şardonlu kumaştan üretilen ceket,mont,manto gibi dış giyim ürünleri oldukça yaygındır. Bununla birlikte şardonlu alt eşofman, şardonlu eşofman takımı, sweatshirt gibi ürünler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.

%5 Polyester

Kaliteli ve dayanıklı bir kumaş türü olan polyester, ütü istemeyen kullanışlı bir üründür. Sık dokulu polyester kumaş, esnektir ve her forma kolayca girebilir. Kumaş; eşofman, pantolon, tayt gibi çok sayıda tekstil ürününde kullanılır. Parlak yüzeye sahip olan polyester, kullanıldığı kıyafetlerde şık bir görüntü oluşturur.

Baskısız Pamuklu Tek Alt Eşofman

Uncteks, tekstil sektöründeki deneyimi ve kalitesiyle ön plana çıkan bir marka olup, baskısız üretilen pamuklu tek alt eşofman seçeneklerini de kullanıcılara sunmaktadır. Bu kategoride yer alan seçenekler, sahip oldukları özelliklerle kullanıcılara en iyi deneyimi sunar. Dayanıklılığı, şıklığı ve fonksiyonelliğiyle ön plana çıkan bu ürünleri sizler de değerlendirmeye alabilirsiniz. Toptan baskısız stok ürünlerle, dilediğiniz noktada ihtiyaç duyduğunuz seçeneğe erişim sağlayabilirsiniz.

Baskısız Pamuklu Tek Alt Eşofman Özellikleri

Ürünler, %95 pamuklu kumaş kullanılarak üretilir. Bu doğal elyaf, yüksek emicilik özelliği sayesinde dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanım sağlar. Özellikle yaz aylarında vücuttan teri emerek serinlik hissi verirken, kışın da sıcak tutma özelliğiyle ön plana çıkar. Yumuşak dokusu sayesinde ciltle dost olan pamuklu kumaşlar, dayanıklılığıyla da uzun yıllar kullanılabilir. 

Bu baskısız eşofmanlar, şardonlu kumaşın kalın yapısıyla da kış aylarında sıcak tutma özelliğini sağlar. Şardonlu ürünlerin arasında bulunan bu ürünler, sweatshirt ve mont gibi giyim ürünleriyle de ideal bir şekilde kombin oluşturulabilir. 

Son olarak %5 polyester oranıyla esneklik kazandırılan bu baskısız eşofmanlar, kullanıcıya rahat hareket etme imkanı sunar. Parlak yüzeyiyle şık bir görün oluşturan polyester, aynı zamanda kıyafetin uzun ömürlü olmasını da sağlar. Toptan okul pantolonu seçeneklerinde de bu gibi özelliklere ulaşmak mümkündür. Sizler de toptan alabileceğiniz bu ürünlerin sahip oldukları özelliklere göre değerlendirmesine gidebilirsiniz.

Baskısız Pamuklu Tek Alt Eşofman Fiyatları

Unteks, baskısız pamuklu tek alt eşofmanları, toptan satış avantajlarıyla kullanıcılara sunar. Bunun yanında toptan okul pantolonu ve toptan okul sweat gibi seçenekleri de sunan Unteks, kullanıcıların uygun fiyatlara erişmesini sağlayabilir. Toptan stok baskısız olarak sunulan bu ürünler, baskısız olmalarıyla birlikte daha alt fiyat seçenekleriyle bulunabilir. Sizler de bu baskısız stok ürünleri değerlendirerek, sunmuş oldukları fiyatlara göre değerlendirmeye gidebilirsiniz. 

Toptan lise kıyafetleri de sunan Unteks, kullanıcıların özellikleriyle dikkat çeken ürünlere ulaşmasını sağlar. Değişen renkler ve özellikteki ürünler, her ihtiyaca göre değerlendirmeye gitmeyi sağlar. Spor salonları ya da okullarda tercih edilebilecek toptan seçenekler, dilenilen deneyimi elde etmeyi mümkün kılar.