Polar Ceket

%100 Polyester

Kaliteli ve dayanıklı bir kumaş türü olan polyester, ütü istemeyen kullanışlı bir üründür. Sık dokulu polyester kumaş, esnektir ve her forma kolayca girebilir. Kumaş; eşofman, pantolon, tayt gibi çok sayıda tekstil ürününde kullanılır. Parlak yüzeye sahip olan polyester, kullanıldığı kıyafetlerde şık bir görüntü oluşturur.

Dry Touch

Dry Touch, Korteks’in sertifikalı kumaş türüdür. Özellikle formalarda ve spor kıyafetlerinde tercih edilen bu kumaş türü özel bir ipliğe sahiptir. Yumuşak dokuya sahip olan kumaş, pamuklu kumaşlara oranla daha az kırışır ve mukavemeti daha yüksektir. Özel olarak tasarlanan Dry Touch, pamuklu kumaş türlerine oranla daha iyi nem çeker ve hava transferini kolaylaştırır.

Nefes Alabilen Kumaş

Nefes alabilen kumaş, kendine has dokusu ve esnek yapısı sayesinde kişilere konforlu bir kullanım imkânı tanır. Esnek yapısı sayesinde rahat hareket olanağı sunan kumaş, tişört ve pantolon gibi pek çok giysinin tasarımında sıklıkla tercih edilir. Hava alabilen kumaş, yaz aylarında vücudun terlemesinin büyük ölçüde önüne geçer.

Baskısız Polar Ceket

Baskısız polar ceketler son yıllarda, özellikle okul ve kurumsal kıyafetlerin tercih edildiği alanlarda oldukça popüler. Gerek kullanım rahatlığı, gerekse dayanıklılığıyla ön plana çıkan bu ürünler, pek çok alanda tercih edilmektedir. Özellikle toplu ihtiyaçların olduğu alanlarda, baskısız polar ceketlerin toptan satın alınması oldukça yaygınlaşmıştır. Uncteks bu noktada ihtiyaçlara yönelik olarak toptan baskısız stok ürünleri sunmaktadır. 

Baskısız Polar Ceket Özellikleri

Polyester kumaşın dayanıklılığı ve kullanışlılığı, polyester ceketlerde de aranan özelliklerin arasında yer alır. Ütü istemeyen bu pratik kumaş türü, sıkı dokusuyla esnek bir yapıya sahiptir. Böylelikle her forma kolayca uyum sağlayan ürünler ortaya çıkar. Özellikle eşofman, tayt ve pantolon gibi tekstil ürünlerinde sıklıkla tercih edilen polyester, parlak yüzeyiyle kıyafetlere şık bir hava katar. Bu bağlamda toptan okul pantolonu veya toptan lise kıyafetleri gibi ürünlerde de polyester kumaşın tercih edilmesi oldukça yaygındır. Uncteks tarafından sunulan toptan okul kıyafetlerinde de bu kumaş özelliklerini bulmak mümkündür. Aynı zamanda okullarda da tercih edilebilecek olan baskısız polar ceketlerinde de bu özellik bulunur. Sizle de toptan baskısız stok ürünleri ihtiyaçlarınıza göre değerlendirmeye alarak, uygun olması halinde satın alabilirsiniz. 

Baskısız Polar Ceket Fiyatları

Baskısız polar ceketlerin toptan satışı, ekonomik anlamda birçok avantajı sunar. Özellikle stok fazlalığı olan veya belirli dönemde yoğun talep gören ürünlerde, toptan alım sayesinde maliyetleri önemli ölçüde azaltmak mümkündür. Toptan okul montları veya toptan okul sweat gibi seçeneklerde de baskısız seçenekler, hem bütçeyi zorlamaz hem de hızlıca talep edilen miktarda ürün temin edilebilmesine olanak tanır. Bu bağlamda Uncteks tarafından sunulan baskısız giysiler, kullanıcılara daha avantajlı fiyat seçenekleriyle sunulabilir. 

Toptan baskısız polar ceketler, kaliteli kumaş seçenekleriyle bir araya gelerek mükemmel bir kombinasyon oluşturuyor. Bu sayede hem bütçe dostu hem de uzun ömürlü ürünler elde etmek olağan hale gelir. Çeşitli alanlarda kullanıma uygun olan bu kaliteli ürünleri sizler de Uncteks aracılığıyla bulabilir ve değerlendirmeye  alabilirsiniz.